2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته 14 (توی هفته 15 بودم)  آره خداروشکر همه ریسکا رو برام زده منفی  خب الان کوچولوت ...

سلام نی نی بدنیا اومد الحمدالله سالمه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2731
سلام بله دخترم به دنیا اومد شکر خدا سالم سالمه

الحمدالله  ان شاالله نی نی،منم سالم باشه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
سلام خانومی بله درست بود، دیروز آنومالی بودم که گفت کوچولوت دختره و سالم سالمه که تو سل فری هم گفته ...

اکو قلب هم رفتی؟؟

تاپیک منو ببین

ریسکها همه low بودن دکتر واسه اطمینان سل فری نوشته 

عزیزم من تقریبا ده روز پیش دنا ازمایش دادم خودشون انجام میدن دیگه... حالا شاید برا شما چون چند ماه پ ...

عزیزم شما جای معتبری ان تی رفته بودید؟؟ منم ان تی گفته ۹۰ درصد دختره، منتظرم سل فری بگه پسره😃

2738