2737
2734
من ی سوال برام پیش اومده بعد بیدار بشه صواشو میشنوی؟؟ خوابت سبکه؟

من مطمینم ک هرچیزی ک واسه ادم مهمه خوابش حالت گوش ب زنگی داره. یعنی خودش ناخوداگاه بیدارمیشه باکوچیکترین صدا.

😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه رو از ۶ ماهکی بذار تو تخت خودش اما خودت پایین تخت بخاب از یک سال و نیم به بعدم  کم  کم از اتاقش بیرون بخاب و کنترلش کن 

ببین با بچت هر طور رفتار کنی فردا خودت کمتر سختی میکشی 

نه زیاد لوسش کن و ن زیاد بی توجه باش 

حدو رعایت کن

الان خواهر من از ۶ ماهگی دخترشو گذاشت رو تختش من دیدم همش داره تو حال پیش دخترش میخابه شوهرم بخاطر سروصدای بچه تو اتاق میخابید اینم همش میترسید بچه چرخ نخوره بخوره جای گفتم چرا خودت عذاب میدی بذار تو تختش خودتم پایین تخت بخاب اوایل یکم میترسید الان که ۸ ماه و خوردایش میگه راحت شدم اون میخابه منم راجت میخابم دیگه خیالم راحت چیزیش نمیشه

الان دوست من پسرشو از اول هی چسبوند به خودش تا الان ۲ سالش بچه اصلن نمیدونه اناقش چیه میگه اشتباه کردم گفتم خودت کردی گفت من مادرم میترسیدم گفتم همه مادرن همه مثل توان اما وابستگی و لوس کردن بیش از اندازه بچه خوب نیست

الان من ابجیم میاد خونه مامانم بچشو میذاره پیش مامانم میریم یکم قدم زنی در حد ۱۵ تا ۲۰ دقیقه میگه اینطوری بزرگ شه فکر نکن همش باید بچسبه به من 

اوایل یکم بچش بی قراری میکرد اما داره کم کم یاد میگیره

یا خونه مادرشوهرش بالای خونش میره میده اونجا خودش پایین کاراشو میکنه میگه بذار یاد بگیره من نمیتونم همش پیش خودم نگهش داره الان خودش راضی 

اما دوستم بچش ی دقیقه ی جا نمیمونه از بس وابسته خودش کرده مثلن لچش همه چیو میریزه میپاشه ی بار نمیگه نکن میگه بذار راحت باش و فکرم میکنه این درسته خونه خودش ایراد نداره اما خونه بقیه که این درست نیست

آدم باید حدو رعایت کنه نه از این ور بوم بیوفته نه از اونور بوم

2728
فقط واسم جالبه هر کی عقیدشو به اسم روانشناسا میگه😂 ده نفر گفتن روانشناسا میگن از،روز اول باید یچه ...

😂😂😂😂😂😂

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢

تعجب میکنم از نظرات غیر کارشناسی بعصی از دوستان، من دوره روانشناسی کودک را گذروندم و کار همه دوستایی که بعد از ۱۸ ماهگی بچه را پیش خودشون میخوابونند کاملا و قطعا اشتباهه، خانومای عزیز مگه افتخاره که بچتون را وابسته به خودتون بار بیارید؟! همین میشه که بعدا یه سری پسر و دختر وابسته بار میان، بچه از ۶ تا ۱۸ ماهگی اضطراب جدایی را نمیفهمه اما بعد از اون کاملا میفهمه؛ لطفا برای تجویزهاتون از روانشناس کمک بگیرید و اینطور این خانم را متهم به بی عاطفه بودن نکنید؛ دوست عزیز شما هم بنا به توصیه روانشناسها که تاکید دارند کودک تا ۶ماهگی کنار پدر مادر باشه؛ از الان اقدام به جدا کردن نکن، خانومهای عزیز هم بهتره یکم فکر کنید ببینید بعصی از شوهرای وابسته چطور اینقدر به مادرشون وابسته شدنده اند که حتما ریشه در وابستگی نادرست اونا توی کودکی داره پس نسل ما سعی کنه با کمک مشاوره ها و خوندن ۴تا کتاب بچه های بهتری تربیت کنیم و همه را قربانی عشق بی انداره و افراطی مادری نکنیم.

خداوندا: این یکی دعا نیست ، یه خواهشه ، یه التماسه ؛ مهربانی را به قلب ما بازگردان.

این هم نظر یه روانشناس کودک، البته یه سرچ ساده توی گوگل هم دوستان را به جواب درست میرسونه و تجویزهای شخصی نمی کنند.

http://www.drshahverdi.com/زمان-جدا-کردن-محل-خواب-کودک؟؟/

خداوندا: این یکی دعا نیست ، یه خواهشه ، یه التماسه ؛ مهربانی را به قلب ما بازگردان.
2738
اخي عزيزم معلومه كه باور ميكنم من با يه دونه بچه و كمك زياد همسرم باز هم تا يكسالگيش يه شب راحت نخ ...

مرسيي عزيز دلم واقعا مادر شدن كار سختيه و ادم طوري عوض ميشه و كارايي ميكنه كه تو خوابش هم نميديده 😅 

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
یا عادت کرده با خوردن شیر بخوابه به اصطلاح زیر سی... ه خوابش میبره یا سیر نمیشه که جیغ میزنه بنظرم پ ...

ب شیر خشک حساسیت داشت بالا میورد 

غذا هم اصلا نمیخوره 

جدیدا سر ی سینمو میگیره اون یکیو میخوره بخدا تا صب 20 بار ب بهونه بیدار میشه 

یا حسین(ع)❤️❤️❤️