2733
2734
عنوان

کیابخاطرمادرشوهراشون بچه نمیارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 53 پست
عزیزم چقدر داستان بارداریت شبیه من بود منم سر بی کسی و بی احتیاطی پسرمو ازدست دادم😢😢

خیلی متاسفم عزیزم😔😔

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
وای وای من اینجور حرفا یه دقیقه نمیتونم تحمل کنم 

هیچکس نمیتونه تحمل کنه عزیزم.واسه همینه دیگه نمیخوام بچه بیارم

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچکس نمیتونه تحمل کنه عزیزم.واسه همینه دیگه نمیخوام بچه بیارم

خب ولی من حاضر نیستم یه دقیقه خوشی بچه دار شدنم و مادرشدنم رو به خاطر این حرفا بزارم کنار ... 

واقعا اعصاب ندارم قشنگ جوابشون میدم میشورم میزارم کنار حالا هرکی هرچی میخواد بگه 😐

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2731
تقریباهمینه ولیدچکن بچه خیلی دوس داره فکرکنم شدتش بیشتربشه

مادرشوهر من به دوستم میگفت من چشم دلم از بچه سیره!احساس کردم منظورش اینه خیلی واسم مهم نیست اینا بچه دار شن یا نشن!

دلم میخواد بعدا دخالت کنه😏

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
شوهرم باهامه.ولی مامانش با قهر و لوس بازی و جیغ و داد به هدف خودش میرسه.بچه هم الان شوهرم کار نداره ...

من بچمو میندازم سرشون😒تلفن کشم میکنن میگن بیا سراغش😃خیالت راحت باشه تازه پسرم اصلا تحویلشون نمیگیره با اینکه همش بهش میرسنن😅۱۵ماهشه

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
2738
شوهرم باهامه.ولی مامانش با قهر و لوس بازی و جیغ و داد به هدف خودش میرسه.بچه هم الان شوهرم کار نداره ...

بزن به در شوخی بگو باشه واسه اینکه دعوامون نشه تقسیم وظایف میکنیم شما خرجش رو بدین من بزرگش میکنم بعدم بخند

برای کار همسرت هر شب سوره مزمل و سوره ذاریات رو بخون هیچ نمازی هم ازت قضا نشه خیلی بی زود شوهرت کار خوب پیدا میکنه.

ان شالله مشکلاتت حل بشه عزیزم

واسه بیماری هم یه سر پیش پزشک طب اسلامی معتبر برو شاید بدون عمل حل بشه