2703
2553
عنوان

سرامیک براق یا مات مسئله این است!

| مشاهده متن کامل بحث + 10569 بازدید | 40 پست
راست میگی ابرو بادیا رو راه پله میزنن تو خونه بد میشه؟! ای خدا سنگ که خیلی گرونه  بعد میگن پا ...

من خونم لمينته ني ني هم دارم باد نكرده

مگه اينكه جايي نم بده اب بمونه اونجا باد كنه ولي درحالت عادي چيزيش نميشه

مال من حالت ضدخش داره يعني روش ما وسايلو ميكشيم ولي خط نميفته

نميدونم ولي من بابام ساخت و ساز زياد ميكنه محوطه رو ابر و بادي ميزنن

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خونم لمينته ني ني هم دارم باد نكرده مگه اينكه جايي نم بده اب بمونه اونجا باد كنه ولي درحالت عادي ...

مرسی ک گفتی عزیزم

لمینت همون ک شبیه ام دی افن کشویی میرن تو هم؟! 

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
هیچ کدوم  پارکت زدم و خیلی هم راضیم

خیلی خوشگلو شیکه ولی من میخوام اب بریزم بشورم

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2456

عزیزم براقو هرچی نمیز کنی بازم انگار کثیفه ردش راه بری لک پاهات روش میمونه چون حالت اینه ایه 

کرد نه تمیز نشون میده خودشو همیشع 

منم براق بیشار دوس دارم ولی هپخب این قضیه مهمیه ها

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
عزیزم براقو هرچی نمیز کنی بازم انگار کثیفه ردش راه بری لک پاهات روش میمونه چون حالت اینه ایه  ...

پس چی قشنگه بعضیام میگن ماتو تو راه پله ها نیزنن بیشتر

پس چی قشنگه بعضیام میگن ماتو تو راه پله ها نیزنن بیشتر

نمیدونم😪😪

پارکتم میکردی خوب بود😪😪

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
2714

سرامیک مارک  پالرمو نخرید   

سلام به همگی ، من میخواستم بگم سرامیک هر مارکی خواستین بخیرین مراقب باشید پالرمو نخرید . اینقدر برای سرامیک خونه دنبال یه سرامیک زیبا گشتم . متاسفانه گول زیبایی سرامیک های پالرمو رو خوردم 

خونمون به طرز فجیعی زشت شد . چون سرامیک ها همه تاب داره و اصلا کنار هم جفت نمیشه

وقتی به اطلاع فروشگاه رسوندیم ، گفتند با بند کار کنید .  اگر میخواستیم با بند کار کنیم چرا اینهمه پول بابت سرامیکی که به عنوان کالیبره میفروشن پرداخت کردیم.

خلاصه خونم خیلی زشت و فعلا نمیتونم کاریش بکنم 

بنفشه هستم، کوچ خودشناسی، توسعه فردی و روابط ، خوشحال میشم تو این‌مسیر همراهیت کنم.

ما پارسال درگیر خرید کفپوش برای خونه بودیم. سرامیک تمیز کردنش مخصوصا درزاش خیلی سخته. اپوکسی پیشنهاد بهتریه. روی سرامیک یا هر کفی که  الان هست هم میشه نصب بشه. اینجا رو بخونید: کفپوش روی سرامیک : https://www.basapolymer.com/blog/detail/Installing-epoxyflooring-on-ceramics/12169/view/