2726
عنوان

کیا برای حالت تهوع (ویار) بارداری دمیترون میخورن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1594 بازدید | 51 پست
الهی ،..خدا براتون نگهشون داره زیر سایه ی پدرومادر 

ممنونم 😘

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بارداری چندمته استارتر؟

بارداری ۷

دو‌تا سقط داشتم

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2728
آخی عزیزم چقد شما سختی کشیدی من دومی رو باردارم حالت تهوع شدید نمیتونم چیزی بخورم شوهرم هم نمیزاره ...

منم الان همسرم میگه نخور

البته این وروجک خدا خواسته اومده😍

دو تا زایمان سزارین پشت سر هم داشتم

اینم میشه سومی

که البته دقیقا قبل این پارسال به سقط و کورتاژ هم داشتم

بدنم حسابی ضعیف شده

همسرم میگه میترسم ببوسمت حامله بشی😅😅

فقط باید آی یو دی بذارم

منم الان همسرم میگه نخور البته این وروجک خدا خواسته اومده😍 دو تا زایمان سزارین پشت سر هم داشتم ا ...

عزیزم😍انشاالله صحیح و سالم بغلت بیاد

اگه آیو دی هم بزاری احتمال بارداری هست

همین دو روز قبل دوستم با اینکه آیو دی هم گذاشته بود باردار شد و سقط کرد

اگه خواست خدا باشه نمیشه جلوی وروجکارو گرفت😍😅

خدایا شکرت......  
عزیزم😍انشاالله صحیح و سالم بغلت بیاد اگه آیو دی هم بزاری احتمال بارداری هست همین دو روز قبل دوستم ...

آره دیگه اینم هست

توکل به خدا

من و همسرم از اول زندگیمون رو به خدا سپردیم

از خدا خواستیم هر چی خیره زندگیمون هست بده هر چی خیر نیست نده😃

اینا خیر ها هستن دیگه

منم وظیفه دارم با صبر و تحمل ازشون مراقبت کنم 

انشاءالله سالم باشی گلم