2733
2734
عنوان

دوره ی بی خاستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2623 بازدید | 164 پست
خب منی که پارتی کار دولتی ندارم چکار کنم😕

منظورم از کار دولتی درآمد کم بود.

همسرم در یه دوره از زندگی برای خرید پنیر یا پوشک مسافر کشی میکرد.

مشکل شما اینه که سخت میگیرین

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشالله بهت. معلومه خیلی کدبانویی.🤗

لطف دارین.کدبانو نیستم قانعم

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
من خودمم خودم😑 نه پدر نه مادر نه کسی که 1000 تومن به بده😑 یه ساک  نه خونه نه حساب بانکی😑تنها ...

نه دیگه متوجه شدم.

خدا کمکتون کنه انشالا.

2731

تو اطراف منم زیاد شدن، دخترهای فوق العاده ای که خواستگار ندارن

واقعا چرا؟

‏وقتی مردا خیانت میکنن باید گذشت کرد تا زندگی خراب نشه و آبروداری شه، بالاخره بچه پدر میخواد... اما وقتی زنا خیانت کنن باید فورا طلاقشون داد تا این ننگ پاک شه و بچه زیر دست یه خراب بزرگ نشه ... دنیای زیبایی ست 😐
2738
دقیقا. تهران قحطیه

اخه تهران شده شهر مدو فشن خب خدایی منم پسر باشم ترجیح میدم مجردی داماد هزار عروس باشم تا اینکه بیام تعهد به کسی بدم 

تو تهران پسرا اکثرا دوس دختر دارن و در رابطه اونجوریم هستن خب زن میخان چیکار کلا کلان شهرا همشون در این رابطه اولن ماشا..

من  خودم و پنج شش تا دوستام همه ۳۰_۳۲ هستیم و مجرد و دریغ از یک خواستگار😑 ادم زندگیش خیلی بی روح و پوچ میشه وقتی تا این سن کسی تو زندگیش نبوده

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
اخه تهران شده شهر مدو فشن خب خدایی منم پسر باشم ترجیح میدم مجردی داماد هزار عروس باشم تا اینکه بیام ...

واقعا همینه الان من تو شهرستان گیلانم نه اینکه دخترا پنجتا پنجتا خاستگار داشته باشن ولی بعد دیپلم سالی دو ستا رو حتما دارن البته عوضش دختر سی سال به بالا خاستگارش خیلی خیلی کم میشه که فکر نکنم تو مثلا تهران اینجور باشه

واقعا همینه الان من تو شهرستان گیلانم نه اینکه دخترا پنجتا پنجتا خاستگار داشته باشن ولی بعد دیپلم سا ...

ن من منظورم همه نیست گفتم کلی تهران اینجوریه وگرنه شوهر خود منم تهرانیه طفلکی واقعا از خیلی چیزا سرش نمیشه و واقعا فهمیدم ک این اصلا تو خیلی فازا نبوده خیلی شوته با اینکه مثلا ادم اجتماعی و پرحرفم هست 

ولی خب تهران معمولا مردا سن بالاتر ازدواج میکنن یه نوع فرهنگ شده و کسی مرد 30 سال میبینه براش بد نمیگه شوهر منم میگفت من از 29 سالگی تازه افتادم تو مود ازدواج 33 سالگیشم ازدواج کردیم ما

ولی خب االان چیزی ک میدونم اینه ک پسرایی ک تو قبل 25 یا 26 ازدواج میکنن یا خیلی مذهبین یا اینکه با دوس دختراشون ازدواج کردن ینی در واقع دختره مخشونو زده وگرنه در حالت عادی ددیگ مردا زود ازدواج نمیکنن

ن من منظورم همه نیست گفتم کلی تهران اینجوریه وگرنه شوهر خود منم تهرانیه طفلکی واقعا از خیلی چیزا سرش ...

این که کاملا درسته هیچوقت نمیشه جمع بستش شرایط زندگی تو تهران خیلی سخته به تناسب شهرستان مثلا شما میتونید تو شهر ما با دویست تومن یه واحد اپارتمان 80 متری پکیچ کلید نخورده اونم ساختمان دو واحدی مسیر جدا هرواحد حیاط و پارکینگ جدا همین رو بخوای تهران بگیری فکر کنم ششصد میلون یه جای معمولی باشه

2706