2726
عنوان

خرید وسایل نوزاد،بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 43 پست
منكه گذاشتم ان شاالله ٢٨ هفته به بعد بخـرم

کنجدجون من هرموقع میبینمت با استرس تیکرتو نگاه میکنم ببینم چقدر جلو رفته با کاربری قبلیم توی اکثر تاپیکات بودم دیدم چقدر استرس کشیدی ایشالا زوده زود ببینم رسیده به اخر و فقط چند روز تا تولد مونده❤

کنجدجون من هرموقع میبینمت با استرس تیکرتو نگاه میکنم ببینم چقدر جلو رفته با کاربری قبلیم توی اکثر تا ...

قربونت بشم من مهربون

درسته سپردمش دس خدا ولي خيلي دلشوره دارم

الهي به سلامتي گل پسرتو بغل بگيري😍😍😍😍

برا منم دعا كن 

سرموقع زايمان كنم 

اين روزا يكم سخت ميگذره برام

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدا کمک میکنه عزیزم بسپار به خودش و برای نی نی دعا کن تو الان مادری دعات سریع مستجاب میشه مطمعن باش ...

ان شاالله همه ني ني ها به سلامتي به دنيا بيان😍

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍
ممنون،راستش منم نمیتونم زیاد خرج کنم

منم برای بچه دومم زیاد خرید نکردم 

مثلا حوله و پتو و ....اصلا نخریدم.برای بچه اول و نگه داشته بودم.

چون دختر من دی ماه دنیا اومد فقط یکم لباس نخی با یه سرهمی مخمل جنس خوب خریدم براش بجای کاپشن.

دیگه یه دفعه عید براش خرید کردم

حوله وپتو تشک باید بخرم هوووووف کلی خرج داره

خرید اینترنتی میکنید لینک یه کانالو بدم؟ به نظرم قیمتاش خوبه چون خیلی گشتم و بهتراز این قیمتا ندیدم. خودمم ازش خرید کردم و ان شاالله دوباره خرید میکنم

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
آره بهم بدید ممنون میشم

تو تل گرام بزنید @sisverano

تو قمه

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
ممنون دوستم😍😘

خواهش گلم 😘