2726
عنوان

چالش سريال تركيه اي

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 144 پست

استارتر        >     تاپیک قبلی ت برات  پیام گذاشتم     

به نظر من  باهاش بهم نزن            همین که صداقت داشته که اومده بهت گفته  صد پله جلویی              الان کدوم پسر رابطه نداشته ؟

تازه از کجا می خوای بفهمی همسرآینده ات که بهت میگه من نداشتم  واقعا نداشته  مگه بکارت دارن که بشه فهمید ؟

اگر دوستش داری و پسر خوبی هه  >  بخوای بخاطر یه همچین چیزی باهاش بهم بزنی     >>>>          حسرتش تا آخر عمر باهات می مونه        (اگه میگی نه  بیا تا توی دوست های خودم نشونت بدم که هنوز وقتی یادش میوفتن گریه شون می گیره    و میگن خریت کردم  ای کاش بهم نمی زدم   >> الان نه از زندگی شون راضی نه از همسرشون       زندگی شون سوختن و ساختن   __همسرشون خوبه هاااا   قبلی رو دوستش دارن و نمی تونن فراموشش بکنن)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر        >     تاپیک قبلی ت برات  پیام گذاشتم   &nb ...

سلام ممنون كه به فكرميد 

اما الان مشكل فقط گذشته ي اون نيست چون منم از گذشته خودم بهش گفتم 

اون قبلا با گذشته من كنار اومده بود اما حالا كه بحث گذشته ي خودش شدو ديد من عصبي شدم گفت منم نميتونم با گذشته ي تو كنار بيام نميتونم با اين موضوع كه كسي دستش به زن من خورده كنار بيام 😞

منم بدون هيچ حرفي تمومش كردم از زندگيم حذفش كردم اما فكرش هرثانيه تو سرمه دارم داغون ميشم 

من ميتونم با گذشته ي اون كناربيام چون دوسش دارم اما اون انگار انقدري دوسم نداره كه بتونه كنار بياد 

سلام ممنون كه به فكرميد  اما الان مشكل فقط گذشته ي اون نيست چون منم از گذشته خودم بهش گفتم&nbs ...

شما همین رو بهش بگو            براش اسمس کن       بگو چون دوست دارم  ،  می تونم با گذشته تو کنار بیام      تو هم اگر من رو دوست داشته باشی می تونی با گذشته من کنار بیایی

براش بنویس  بخاطر علاقه پاکی که بین مون هست  یه مدت برات صبر می کنم .        

دیگه تصمیم با خودش ه          از این جا به بعد دیگه هر اتفاقی بیوفته دیگه تو خودت رو مقصر نمی دونی        تلاشت رو کردی  

یه حرف درگوشی (( چون دیده تو عصبی شدی و احتمال داده الان قاطی می کنی و بهم میزنی دست پیش رو گرفته که خودش بهم بزنه  چون خودت گفتی قبلا با گذشته من کنار اومده بود    >>>   اگه این پیام رو بهش بدی احتمالا درست میشه))   

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2728
شما همین رو بهش بگو            براش اسمس کن       بگو چ ...

بهش پيام دادم با اينكه خيلي برام سخت بود غرورمو بخاطرش بشكنم اما اينكارو كردم 

الان همه چي دست اونه 

بهش پيام دادم با اينكه خيلي برام سخت بود غرورمو بخاطرش بشكنم اما اينكارو كردم  الان همه چي دست ...

آفرین           دیگه هر طور بشه  بعدا تقصیر رو گردن خودت نمیندازی   تلاش ت رو کردی

آفرین           دیگه هر طور بشه  بعدا تقصیر رو گردن خودت نمیندازی &nbs ...

اره الان آروم تر شدم اونم ازم فرصت خواسته تا فكراشو بكنه بهم خبر بده 

خييلي ممنون كه كمكم كردي واقعا ممنونم ازت ❤️💋💋

اره الان آروم تر شدم اونم ازم فرصت خواسته تا فكراشو بكنه بهم خبر بده  خييلي ممنون كه كمكم كردي ...

خدارو شکر          خوشحالم کردی              ان شالله درست میشه         به عشقت برمی گردی  

شیرینی ه    ما   هم فراموش نشه                  کلی لی لی لی لیل  لی لی لیلی