2726
عنوان

ماه شش بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 35 پست
سه قلو عزیزم

وای عزیزم.....😍😍😍چه بامزه🤗🤗🤗طبیعی یادارومصرف کردی؟

سختت نیست؟ مشکلی که نداشتی انشاالله؟ جنسیتشون رو میدونی؟

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای عزیزم.....😍😍😍چه بامزه🤗🤗🤗طبیعی یادارومصرف کردی؟ سختت نیست؟ مشکلی که نداشتی انشاالله؟ جنسیت ...

مرسی عزیزم،ژنشو داشتیم.نه خداروشکرخوبه،فقط ی کم خوابیدنم سخت شده.دوتا پسر ویک دخمله.خیلی برام دعاکن.دعاکن ب موقع بیان وسالم باشن🙏

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
من هفته 32 هستم اول بارداری 57 بودم الان شدم 68😨.

خوبه که.من الان تو ماه شیش نه کیلو اضافه کردم

این هم نفسی،چ حس وحالی دارد.درپیکرمن چهارقلب❤❤❤❤دارد،ضربان.🙏... در دلم 💖کسانی 👶👶👶جای دارند که درتمام زندگی ام اکنون آنهارا حس میکنم💞 وبه خاطروجودشان باخداوند درخلقت شریک شده ام  🙏 ندیده دوستشان دارم  وعاشقانه منتظر حضورشان درآغوشم هستم...      (ممنون میشم،برای سلامتیشون دعا کنید🙏 )
2728
مرسی عزیزم،ژنشو داشتیم.نه خداروشکرخوبه،فقط ی کم خوابیدنم سخت شده.دوتا پسر ویک دخمله.خیلی برام دعاکن. ...

عزیزم انشاالله که به موقع دنیامیان نگران نباش ....خدا حفظشون کنه انشاالله ۴تاتون سالم و سلامت باشین😍😍😍😍

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
عزیزم انشاالله که به موقع دنیامیان نگران نباش ....خدا حفظشون کنه انشاالله ۴تاتون سالم و سلامت باشین� ...

مرسی مهربون.همچنین تو وفاطمه کوچولو.صاحب نامش حفظش کنه😍🙏