2733
2734

شبیه کاری هست

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

ببین تنده؟؟؟؟

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاشق امضاتم با صدای مهستی😍😍😍😍بشین بشین تو قلبم بشین که خوب نشستی😍

منم عاشق امضاتون شدم دقیقا در مورد یه سری از نی نی سایتیا صدق میکنه

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
2728
منم عاشق امضاتون شدم دقیقا در مورد یه سری از نی نی سایتیا صدق میکنه

دست رو دلم نذار خواهر یه شب تاپیک زدم درباره لباسم نطر خواستم اصلا درباره لباس نظر ندادن ریختن سرم بابت امضام هرچی دهنشون دراومد گفتن😐

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
دست رو دلم نذار خواهر یه شب تاپیک زدم درباره لباسم نطر خواستم اصلا درباره لباس نظر ندادن ریختن سرم ب ...

والا حقیقتو گفتی 

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”

کو بیار بوش کنم

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
2738
چرا؟اتفاقا خیلی عالیه

چون خودشون همون اقراد خالی بند دروغگو و فقیری بودن که از دروغ اینجا خودشونو مدیر عامل جا میزنن و پز میان به تیریز قباشون برخورده 😏

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!