شوهرم قبول نمیکنه میگه هفته ای ی بارو باید برم تازه میگه تو مقصری دوری کردی اینطوری شد

اتفاقا بهش بگو پدرومادروخانوادتن تو هروقت دوست داری برو، اصلا هر روز برو ، ولی به من کاری نداشته باش!!!!

قطع رابطه بدترش میکنه وقتی طرفت لجباز باشه  شوهرت چیزی نمیگه؟ خودش میره خونشون؟

نه نمیره اول طرفداری میکرد بعد دستشون رو شد خدا جای حق نشسته 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره هر وقت مامانش خوشحال باشه اونم خوشحالِ منم برم بمیرم  ولی هفته ای یه بار تحمل طعنه و کنایه ...

اتفاقا بهتر بشین نگاشون کن بخورن ببین عذاب وجدان نمیگیرن بعد شوهرت بیاد ببینه جلو تو چیزی نیست بالاخره یه واری میکنه

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
نه نمیره اول طرفداری میکرد بعد دستشون رو شد خدا جای حق نشسته 

برای منم دستشون رو شد ولی ..باز میگه حتی اگه قاتل باشن پدرو مادرمن

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2728
اتفاقا بهتر بشین نگاشون کن بخورن ببین عذاب وجدان نمیگیرن بعد شوهرت بیاد ببینه جلو تو چیزی نیست بالاخ ...

نه نمیگیرن عین خیالشونم نیست غذای مونده رو جلوی من میذاره نمیدونم واسه ی کِیِ 

مردا به این چیزا توجه نمیکنن بعدا میگه به خدا من متوجه نشدم! مادرشوهرمم تابلو نمیکنه که...خدا ازش نگذره ..چی بگم

گاهی به شوهرمم بد بین میشم میگم پسر هموناست هر چند خیلی خوبیها داره!

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
برای منم دستشون رو شد ولی ..باز میگه حتی اگه قاتل باشن پدرو مادرمن

منم هی گفت ولی الان از حرفاش پشیمونه که به من زد در دفاع از اونا

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
منم هی گفت ولی الان از حرفاش پشیمونه که به من زد در دفاع از اونا

خوبه که منصفه

واویلا چقدر بد ـ همسرت وقتی برای شما چای نمیارن چیزی نمیگه شوهر من باشه جــــر میده

همسر منم خیلی هوامو داره خونه ی مادرش،سر سفره هرچی باشه همون اول از همه چی میکشه جمع میکنه جلوی من،تازه از غذای خودشم میریزه رو غذام😊😊😊