2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قبول نداره ،خوب حداقل سعي كنه اخترام نكه داره به حرمت كسايي كه بزرگان دين براشون عزيزن و ن ...

ببین من موافقم که   صداسیما باید تو این موارد منعطف تر عمل کنه همه سلایق رو در بر بگیره   استارتر هم تا حدودی حق داره ولی خب توهین قابل قبول نیست ابدا

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
ببین من موافقم که   صداسیما باید تو این موارد منعطف تر عمل کنه همه سلایق رو در بر بگیره   ...

حالا يه شب  برنامه اي پخش نشه قران خدا غلط نميشه ،اتفاقي هم نميفته 

اين دليل نميشه به خاطريه برنامه بيخود بخواي بي حرمتي كني به كسايي كه حرمت دارن و ارزششون پيش خدا خيلي خيلي بالاست 

حالا يه شب  برنامه اي پخش نشه قران خدا غلط نميشه ،اتفاقي هم نميفته  اين دليل نميشه به خاط ...

اوهوم درسته 

الان دیگ با زمان ما خیلی فرق داره اینترنت و ماهواره و همه چی در دسترسه هرکذوم اقناعت نکنن میتونی بری سراغ گزینه بعدی

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2738
حالا يه شب  برنامه اي پخش نشه قران خدا غلط نميشه ،اتفاقي هم نميفته  اين دليل نميشه به خاط ...

همونجوری شما اعتقاداتتون رو مطرح میکنی منم مطرح کردم پس با کمال احترام به شما ربطی نداره