2737
2734
عنوان

اگه قهر باشید ......

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 20 پست

آره. چون تا به این سن رسیدم قطعا بوده زمانهایی که خواسته و ناخواسته بهش بی احترامی کردم و بازم منو‌پذیرفته

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی قبول کنم ک بیان؟

به نظرم حتما قبول کن

تازه شما باید می رفتید خونه پدرتون اول چون بزرگ ترن ولی اونا دارن میان احتمالا درک گردن که ناراحتید اون وقت بگین نه غرورشون خیلی می شکنه!

خدای مهربونم همه مردم دنیا رو به آرزوهای قشنگشون برسون🌹 خدایا جوونه رویان کوچولو رو تو دل همه مامانای منتظر سبز کن🙏

توهین پدرم به همسرمو نادیده میگیرم ولی توهین همسرم به پدرم رونه به هیچ وجه,توهم پدرته اصلا روشونزن شوهرت نفهمه که بعداسواستفاده کنه تودنیا بهتر ازپدرو مادرکسی نیست برا آدم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2728
توهین پدرم به همسرمو نادیده میگیرم ولی توهین همسرم به پدرم رونه به هیچ وجه,توهم پدرته اصلا روشونزن ش ...

مرسی از نظرت ولی من نظرم این نیست 

شوهر ادم شریک زندگیشه مگه میشه اجازه داد دیگران بهش توهین کنن؟؟ 

شما خودت اگه خانواده همسرت بهت توهین کنن ولی همسرتون ازت دفاع نکنه، برات قابل قبوله؟!!

مرسی از نظرت ولی من نظرم این نیست  شوهر ادم شریک زندگیشه مگه میشه اجازه داد دیگران بهش توهین ک ...

خواهش میکنم,میدونی چیه پدرومادر بی منتن خوبیاشون ازته دله,هرکسی جایگاهه خودشوداره البته پدرومادراهم متفاوتن نمیشه نظردادوهمچنین همسرها

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏