2726
عنوان

رفتم خونه فامیلاش ولی ازدماغش اوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 29 پست
گاهي لازمه. "خوبي كه از حد بگذرد، نادان خيال بد كند"

دقیقا چون به فامیلاش حساسه ازنقطه ضعفش سوزوندم اگه نمیرفتم صدبارشرافت داشت به اینجوری رفتنم فامیلاش هم میدونن چرا اینطوری میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من باهمسر اسی کار ندارم،ولی بعضیا با خوبی کردن متوجه بدی کار خودشون نمیشن،مقابله ب مثل جواب میده روش ...

آره به خدا

نَرِ منم همین طوره

هرچی باهاش راه اومدم دور ورداشت

عین خودشم رفتار کنم  قیامت میکنه

واگذارش کردم به خود خدا

بعضی سختیا آدم رو قوی نمی کنن،پیر می کنن!!!حناجان سابقم.قطع دسترسی شدم
2728
بچه ها چرا همش به استارتر می گید رفتارهای خوبش را ادامه بده  خب ادامه بده که چی؟  طرف مق ...

روزعیدی زنگ زدم به خانواده م یه سلام برسون نگفت دوسال پیش دعوا کردن دیگه تمومش نمیکنه خیلی رفتارهای خوبی داره ولی این کازش همرو میشوره میرره

روزعیدی زنگ زدم به خانواده م یه سلام برسون نگفت دوسال پیش دعوا کردن دیگه تمومش نمیکنه خیلی رفتارهای ...

من زندگی مشترک ندارم واقعا نمی تونم بگم درسته یا نه 

ولی منم همیشه به بقیه احترام گذاشتم و احترامی ندیدم این به نظرم نداشتن عزت نفس در منه که به کسایی احترام بگذارم که بهم حرمتی ندارند 

حداقل اون پدر و مادر باید پسرشون را نصیحت کنند دست از رفتار زشتش برداره 

من به کسی که بهم احت ام نگذاره احترام نمی گذارم حالا اسمش بی شعوری هم باشه برام مهم نیست 

من زندگی مشترک ندارم واقعا نمی تونم بگم درسته یا نه  ولی منم همیشه به بقیه احترام گذاشتم و احت ...

مطمئنم مادرش میتونه سربه راهش کنه ولی نمیکنه پس ازمنم انتظار نداشته باشه

کاش تواین دوسالم مثل خودش رفتار میکردم

مهم نیست حداقل واسه خوب بودن تلاش کردی ۲ سال...خودش بیاقت خوب بودنو نداره ببخشبدا البته

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
2706