2726
همیشه توی شرایط باید تصمیم گرفت اصلا نمیشه همه دنیا رو با یه قانون خاص سنجید از یه چیز مطمینم ه ...

حالا زن بدبخت پاش بلغزه هم شوهرش هم جامعه سنگسارش مي كنن! اگه ارزش داره ببخشن چي بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاربر قدیمی با پست کم از کاربر جدید با پست زیاد مشکوک تره

عزیزم مگه قراره همه پر چونه باشن خودمن این همه سال فقط میام میخونم و میرم  یه وقتایی با حرفا و نظراتی روبرو میشم که دلم میخواد جواب اون طرفو بدم اما بیخیال میشم اکه قرار بود تو تمام تبادل نظرها شرکت کنم که الان واویلا بود 

اونا به خاطر اين مي مونن كه زندگي سياسي خودشونو و شوهرشون كه وابسته بهم هست رو از بين نبرن چون اولوي ...

منم همین رو میگم هر کس ممکنه به خاطر شرایط شخصیش زندگیشو  حفظ کنه با اینکه بی دست وپا و توسری خورم نیست 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2728
حالا زن بدبخت پاش بلغزه هم شوهرش هم جامعه سنگسارش مي كنن! اگه ارزش داره ببخشن چي بگم

حقیقتش با چشم خودم زن خاین و شوهر بخشنده هم دیدم حالا در نقطه مقابل ممکنه برجسب بیغیرتم خورده باشه اما به نظرم فقط زنش رو بخشید 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
هر لحظه كه ادم خيانت ببينه موقع نجات دادن خودشه. منم دقيقا صحبتم همين بود زن هاي ايراني ميشينن كه دي ...

ببین جدا شی که چی بشه؟

یک کم به شرایط بعد از جدایی تو ایران فکر کن

تو خونه شوهرت فقط یه نفر تحقیرت میکنه ولی بعد طلاق همه آزارت میدن

منم همین رو میگم هر کس ممکنه به خاطر شرایط شخصیش زندگیشو  حفظ کنه با اینکه بی دست وپا ...

دقيقا پس بعد موندن هم بايد با رفتارهاشون اين بي دست و پا نبودن و ضعيف نبودنشون رو نشون بدن. مثل يه كاربري يادمه شوهرش خيانتكار بود ولي زندگي مالي خود كاربر و حتي مادر و برادرش وابسته به شوهرش بود كه حتي بقيه گفتن چجوري روتون شده همه اويزون شوهرت بشن. خب ديگه سنجيده ديده به خاطر شرايط خودش و خانوادش نمي تونه جدا شه و حمايت اونو از دست بده. رفتارش رو هم متناسب با شرايطش اداره كرده

مردي ازدواج مجدد👰🏼👴🏼 ميكنه و وقتي زن متوجه ميشه به روي خودش نمياره و خودش رو به بي اطلاعي مي ...

خیلی قشنگ و آموزنده بود 👏👏👏

افسوس که شخص خود من همچین صبر و درایتی ندارم .

و خیلی بی تاب و تحمل و بی درایت رفتار میکنم.

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》

بعد از سه روز اومدم که بگم چه اتفاقی افتاد. دو روز تمام اشک چشام خشک نشد. نتونستم لب به غذا بزنم. اونقدر ضعیف شده بودم که نمی تونستم راه برم. تمام این دوز رو بدون جنگ و دعوا فقط باهاش حرف زدم. تا اینکه دیشب خیلی حالم بد شد. خیلی کلافه بودم بهش گفتم که بهم یه قرص اعصاب قوی بده. من دیگه نمی تونم تحمل کنم. اگه هر شب قرص بخورم میتونم تحمل کنم. تا اینکه بهم گفت من نمی خوام تو اینقدر اذیت بشی. من فردا بهش زنگ میزنم و تمومش میکنم. اینو گفتم که بگم وقتی تو این شرایط هستید اولین راه طلاق نیست. باید با آرامش به نتیجه رسید.

Lilypie Pregnancy tickers

من شوهرم چن وقت دوس دختر داره.پیامک عاشقانه وپیامکای جنسی وقراروشاید خیلی چیزای دیگه که من خبر ندارم.۴-۵ماه میشه.ولی به روی خودم نمیارم چون اگه چیزی بگم میگه طفلی گناه داره سنش رفته بالا ازدواج نکرده.میگه حقی از تو ضایع نکردم.خدا بما مردا اجازه داده.میتونم صیغه بخونم شرعیش کنم.هیچی نمیتونم بگم.خودش میگه ۹۰درصد مردان بخاطر هوسشون اینکارو میکنم.میگه منم هوس وخوش گذرونیه ولی میتونم نیتمو عوض کنم بگم بخاطر خداس😔😔

2706