2410
2553
عنوان

برنامتون از الان تا سال تحویل چیه؟😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 72 پست
منم بخوابم بعد برم حموم موهامو سشوار بکشم ماسک بذارم رو مو و صورتم لباسامو چک کنم اگه اتو میخواد بعد ...

اکثرا حمام و سه شوآر و اتو 😋😋

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
سر سفره هفت سین یادتون نره واسه نی نی سایتیا دعا کنین واسه منم دعا کنین سال پربرکتی داشته باشم یه خو ...

انشاالله برای همه😍😘

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چلا میخندی😁😂😂😂

بامزه گفتی😁😂

2720
انشاالله برای همه😍😘

اون سه تا دعای آخر سلامتی پول و خنده رو از خدا واسه همه خواستم

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
اون سه تا دعای آخر سلامتی پول و خنده رو از خدا واسه همه خواستم

متوجه شدم منم تائید کردم

متوجه شدم منم تائید کردم

فک کردم اشتباهی متوجه شدی ک خودخواهانه فقط واسه خودم دعا میکنم  

ذهن های بزرگ درباره ایده ها بحث می کنند، ذهن های معمولی درباره رخدادها، ذهن های کوچک درباره افراد. “النور روزولت”
2714
دع کنید خونه تکونی منم تموم شه

عزیزم بسه دیگه، دستکش رو دربیار دیگه از دستت. 

برو دیگه حمام و خودت رو خوشگل کن. کار خونه تموم شدنی نیست 

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد

من ك اعصابم خورده هيچ كار هم نميكنم حتى سفره هم نميندازم

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
خانمی لالاخره تموم شد الان تازه نشستم 

مبارک باشه عزیزم. انشاالله به سلامتی سال خوبی کنار خانواده داشته باشی، هم شما و هم بقیه بچه های نینی سایت

که دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری زاولاد زهرا نیرزد واین زندگانی فانی جوانی خوشیهای امروزو اینجا ، به افسوس بسیار فردا نیرزد
مبارک باشه عزیزم. انشاالله به سلامتی سال خوبی کنار خانواده داشته باشی، هم شما و هم بقیه بچه های نینی ...

قربونت برم ایشالله شما هم در کنار خونواده گلتون سالی پر از شادی و برکت داشته باشید