2737
2734
عنوان

شمال نياين

| مشاهده متن کامل بحث + 1007 بازدید | 69 پست

من کلا با مسافرت عید شمال مخالفم چون هواش سرد و یارونیه . و اصلا حال نمیده .

حالا ایشالا بارندگی قطع بشه اتفاق بدی واسه خود شمالیا نیفته

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
من سال‌های قبل منظورم نبوده منظورم الان بوده ک وضعیت فوق العاده اس دلتون میخاد غرق بشین بیایین بیایی ...

ویلای ما داره فقط خاک میخوره عزیزم . خیالت راحت من شمال رو دوست ندارم نمیاییم .تا وقتی جنوب به اون عشقی هست . کیش و قشم هست اونجا رو ول نمیکنم بیام شمال

تیکر هدفمیییی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ویلای ما داره فقط خاک میخوره عزیزم . خیالت راحت من شمال رو دوست ندارم نمیاییم .تا وقتی جنوب به اون ع ...

خوشبگذره بهتون 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
والا اونا هيچوقت نميگن خبري نيست.من شماليم دارم ميكم افتضاحه اونوقت شما به حرف هتل دارگوش ميدي.

هتل دار نه....باغبون و کارگرمون😄😄گرچند چنپ تااز همسایه هاروستایی اونجا مونم زنگ زدن گفتن خوبه بیاین

2731
ماهرسال خوشحال میشیم بخدا ولی الان خودمون درحال مرگ. هستیم معلوم نیس چی بشیم درک کنین 

میدونم عزیزم اتفاقا الان هر کس بره کار اشتباهی کرده واقعا سخته 😍

ولی من کلی گفتم دیدم تو نی نی سایت خیلی خانما غر میزنن البته بعضیا نه همه

هتل دار نه....باغبون و کارگرمون😄😄گرچند چنپ تااز همسایه هاروستایی اونجا مونم زنگ زدن گفتن خوبه بیای ...

والا نميدونم ويلاي شما كجاس اگه اخبارم نگاه كني داره درمورد شمال و سيلش ميگه و هشدار ميده

هي نگيد'' يه روز خوب مياد باوركنيد همه روزاي خوبتون داره ميره...
سمت رشت لاکان شهرچطور ؟ مامانم ایناامروز رفتن .

اونطرف و نميدونم ولي مازندران گلستان تا ديروز سيل بود امروز هوا بهتره

2738
😂😂😂منکه امسال استراحت مطلقم...عیدا م معمولا خارج از کشور این اطراف یا جنوبم ولی کلا ویلا بابام مت ...

اره خوبم سرشونو كلاه ميزارن شماليا😂😂😂