2733
2734
عنوان

عیدی بردن به خواهرشوهرو....

| مشاهده متن کامل بحث + 1326 بازدید | 48 پست
اخه اینجوری پیغوم پسغوم جالی نیست  من حساسم تا حدی  یه بار خواهرشوهرم میخواست شام دعوتمو ...

شرایطی که توصیف کردی منم بودم نمیرفتم،بنظرم بی احترامی کردن.حالا خواهرشوهر من مثلا به شوهرم میگه شب شام بیاید خونه ما،شوهرم میگه به خانمم میگم نتیجه را بهت میگم،شوهرم منو مهم جلوه میده،و منم راضیم....البته اغلب خواهرشوهرم به خودم میزنگه،ولی مثلا خاله های شوهرم فقط به شوهرم میگن منم اغلب میگم جای دیگه دعوتیم عذرخواهی کن بگو نمیایم   از خاله هاش بدم میاد

خدایا شکرت   
شرایطی که توصیف کردی منم بودم نمیرفتم،بنظرم بی احترامی کردن.حالا خواهرشوهر من مثلا به شوهرم میگه شب ...

اوهوم 

دقیقا 

مثلاچند وقت پیش خواهرش زنگ زد بیاین خونه ما امشب 

شوهرم زنگ زد بهم گفت من بهونه اووردم گفتم نه شوهرمم زنگ زد کفت نمیتونیم بیایم

بارم از رو نمیرن اینا 

💚💜You and me together, nothing is better

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه موقع خونه تکونی انتظاردارن😏😏😏😏😏😏

ولشون کن بابا..خانواده شوهر همینه دیکه.انتظارات مسخرشون زیاده.بیخیال باش .نه توی خونه تکونیشون شرکت کن و نه توی جمعاشون قاطی شو

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
والا من پرتوقع نیستم اونا فقط داغونن اخرشم میگن فاطمه مغروره 

توقع شما نسبت به این خانواده بالاست

البته یه وقتم اشتباه پیش میاد اگه کار شوهرت از قصد نبوده هم نباید ناراحت می شدی

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2728