2733
2734
عنوان

بیاید عکسسس دارم😍😍😍++عکسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 1275 بازدید | 97 پست
اره پارچه ای یا کتان مجلسی تره با این لباسات بیشتر میاد😍

بنظرشما مانتومو بدم خیاط سمت پاکتیو برداره ،کپیوری چیزی استینشو کار کنه 

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
بنظرشما مانتومو بدم خیاط سمت پاکتیو برداره ،کپیوری چیزی استینشو کار کنه 

نه اتفاقا همینجوری خیلی بامزس😍

شاید به پارچه و مدلش گیپور نیاد بهش دست نزن به نظرم همینجوری جالبه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مثلا اونجوری از جنس تری چیزی ک شیک تر بشه

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
نه اتفاقا همینجوری خیلی بامزس😍 شاید به پارچه و مدلش گیپور نیاد بهش دست نزن به نظرم همینجوری جالبه

نمیدونم والا 

2728
مثلا اونجوری از جنس تری چیزی ک شیک تر بشه

ببین این مانتو مشخصه که پایینش ساده‌ و چسبه واسه همین این آستین بهش میاد. ولی مانتو شما پایینش یه مقدار کلوش هست و باز هست آزاد هست، آستینش هم کلوش بشه خیلی شلوغ میشه

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
ببین این مانتو مشخصه که پایینش ساده‌ و چسبه واسه همین این آستین بهش میاد. ولی مانتو شما پایینش یه مق ...

اره راس میگیا ،،مرسی گلم ❤❤

رفتم یه دست لباس دیگه خریدم 

مانتو بلند خانومانه

2738