2410
2553

آرد سفید میشه زد خیلی جالب نمیشه قارچ که اصلا

فقط میتونی مواد بزاری توش بعد سرخ کنی اونم عالی میشه 

سبزی معطر میشه بریزی توش

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
? ترد رو مگ با نون نمیخورن

شویدم حتما بزن عالیئی میشه و خوشبو😋

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگ یدونه تخم مرغ بزنم بد میشه?میخوام ابپز کنم

عزیزم کمه البته بستگی مواد داره اگه دو تا سیب متوسط داری یه پیاز کوچیک دو تا تخم مرغ میخواد و یکم آرد 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2456
 سیب زمینی رو میخوام بپزم

اب پز ارد نمیخواد فقط اندازه تخم مرغات کوچیک باشه و دونه دونه اضافه کن شل نشه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
? ترد رو مگ با نون نمیخورن

بستگی داره اگه خیلی خشک بشه  نه با نون ونه بدون نون خوب نمیشه ولی اگه یکم ترد باشه خالیش هم خوشمزه است ...

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2714

دوستان توی کوکو سیب زمینی شنبلیله خشک بی نهایت خوشمزه اش میکنه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت