2733
2734
عنوان

کی ایمپلنت انجام داده

| مشاهده متن کامل بحث + 14475 بازدید | 40 پست
یه اصطلاحی هست به اسم دندون میخي دندون کوچیکه من سمت راست کنار دوتا جلویي هام اینجوري بود بعد ارت ...

همون بخاطر عفونت احتمال زیاد پس زده ایمپلنتو؛دکتر نباید بلافاصله ایمپلنت انجام میداد؛باید صبرمیکرد عفونت لثه کمتر بشه 

خداجونم امیدم رو نا امید نکن  
همون بخاطر عفونت احتمال زیاد پس زده ایمپلنتو؛دکتر نباید بلافاصله ایمپلنت انجام میداد؛باید صبرمیکرد ع ...

نه اتفاقا اصلا عفونت نداشت 

لثه ي من خیلي حساسه 

تو کلي ادم یه نفر پیش میاد اینجوري بشه 

بلافاصله هم نبود..من بعد 6 ماه که قشنگ پیوند گرف و عفونت نداشت و مشکلي نبود ایمپلت کردم

مشکل از لثه و حساسیتشه 

هیچ چیز غیر از خودشو انگار قبول نمیکنه..حتي کامپوزیت که همه انجام میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم و 3 تا دندونش و منم یک دندونم رو پیش دکتر قمری ایمپلنت کردیم و راضیم هستیم خیلی جنس دندونامون خوب بوده و تا الانم که سه سال میگذره اصلا اذیتمون نکرده 

خیلی کارش خوبه https://dralighamari.com/جراحی-ایمپلنت-دندان/

2728
نه اتفاقا اصلا عفونت نداشت  لثه ي من خیلي حساسه  تو کلي ادم یه نفر پیش میاد اینجوري بشه& ...

سلام عزیزم منم مثل شما مشکل حساسیت لثه دارم شما بالاخره ایمپلنت کردید ونشانه های کیست چی بود از عکس فهمیدن منم دندان عصب کشی شده ۲ سال پیش درد میکنه نمیدونم چه خاکی به سرم بریزم با این لثه هام

من 6 ماه دندون موقت داشتم ولي شکست  نمیدونم حالا شما منظورت چیه دقیقا  نمیدونم والا..من ...

سلام پیوند استخونتون از لگن زدن براتون الان خوبه؟؟؟منم پیوند استخوان کردم ولی بعددوسال تمام استخونا از لثم زده بیرون خیلی ناراحتم 

یارب نظر تو برنگردد
2738