2726
جریانش تو مایه های خیانته با همکاری برادر شوهرم

آها پس حق داری😧ولی هرچی سفتوسخت بگیری بدتر میشه

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم زیادی حساسی بخدا. یکم کنترل کن خودت رو. همین الان همسر من خونه مادرش هست و دارن صبحانه میخورن و من باید روز جمعه که تنها روزی هست که هر دو کنار همیم تنها صبحانه بخورم. به نظرت الان واکنش من باید چی باشه؟ باورت میشه نه تنها ناراحت نشدم بلکه این حق رو به همسرمم دادم که شاید نیاز داشته مثل دوران مجردی یک روز کنار پدر و مادرش باشه. و کلی هم ازش استقبال کردم‌ . با این برخورد من مطمئنم تا نیم ساعت دیگه خونه هست.. فقط برات مثال زدم. طرز برخوردت رو عوض کن. وجود ما خانم ها هیچ دلیلی نمیشه که در بعضی مواقع همسرمون رابطش رو با اعضای خانوادش کم کنه. یه جوری یه برخوردی یه قلقلی بدست بیار تا بتونی توی ذهن همسرت خودت رو اولویت قرار بدی نه اینکه بخای با حرف و دعوا خودت رو عزیز کنی. الانم پیش قدم شو برای آشتی با روی باز. ناهار درست کن‌ به روی خودت هم نیار. اگر همسرت رو در شرایط دروغ گفتن قرار بدی فردا چیزهای مهمتر رو هم ازت پنهان میکنه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2728
چرا یادم نمیره دردم کمرنگ نمیشه باهاش خوب میشما ولی با اولین تلنگر متنفرم ازش

سخته فراموش کردنش ولی اگه موندی باهاش پس این افکارفقط خودتو کلافه میکنه.سرگرم کن خوتو وکتاب روانشناسی بخون تاآرامش پیداکنی

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟
ما هر وقت بحث میکنیم شوهرم جاشو جدا میکنه😑

وقتی با هم اشتین قرار بزارین باهم ک هیچوقت جدا نکنین جاتونو اینجوری دیگ یادتون میمونه😍

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
وقتی با هم اشتین قرار بزارین باهم ک هیچوقت جدا نکنین جاتونو اینجوری دیگ یادتون میمونه😍

نه بابا شوهره من گوشش از این حرفا نمیره خخ

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏