2703
2553
عنوان

امشب شب ارزوها نيست جمعه اون هفته بود دوستان😑

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 42 پست
اولین پنجشنبه ماه رجب رو روزه بگیرید و شب اعمال لیله الرغائب رو بجا بیارید.

شما انجام دادین  مروز رو

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان

عزیزم برخی علما گفتند که امشبه چون روزه‌ی روزش هم جزئی از عمل هست و اون هفته پنجشنبه هنوز یک رجب نشده بود. برخی هم شب جمعه قبل را گفته بودند مهم این است که در این شب ها ی پاک و زیبا در خانه کریم ترین برویم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

Narges:

🔻لیلةالرغائب، پنج‌شنبه هفته آینده است

🔹آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پاسخ به سؤالی در خصوص لیلةالرغائب، پنج‌شنبه هفته آینده را زمان انجام اعمال این شب دانستند.

🔹با توجه به اینکه پنج شنبه آینده، اولین پنج شنبه ماه رجب می‌باشد، اعمال لیلة الرغائب، به نیت رجاء در شب جمعه آینده انجام شود.

⚘@ahsan_hadis⚘

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2456
شما انجام دادین  مروز رو

بله اگر خدا قبول کنه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
کجاس ک حالم امشب داغونه😔😔😔جوابم نمیده

عزیزم خودش که می‌فرماید من نزد گمان بنده خودم هستم. خوش گمان باش... نی نی متوجه صلاحدید مامان مهربونش نمیشه، ولی می‌دونه که بهش مهربونه... ما هم یجورایی نی‌نی های خداییم با حسن ظن که بالاخره یروز جوابشو متوجه میشی بچسب در خونش...

بله اگر خدا قبول کنه.

التمممممممممممممممممممممممممممماس دعاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
2714
التمممممممممممممممممممممممممممماس دعاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ...

🙂

محتاجم به دعاااااااااااااااااااااااااااااااااا..............

😉

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

همه هی تاپیک میزنن شب ارزوهاس نمیگین یه وقت دل ماهایی که عادت ماهانه هستیم و نمیتونیم اعمالش رو انجام بدیم میسوزه؟؟

خیلی ناراحتم  

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
منم برات دعا می کنم امشب  دعا می کنم به خدا اعتماد کنی تا دیگه هیچ وقت دلت نلرزه

فداتشم من الهی مهربون 💚💚💚💚💚💛💛💛💛💛

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست