2410
2553
عزیزم اشکال نداره بزرگتر میشه بهتر میشه وزنش  ,نه والا فعلا خیلی دلم میخواست ژیمناستیک سبتنام ک ...

عزیزم شما فلوراید برای دندون دخترت از کجا گرفتی؟تمام داروخانه هارو زیر و رو کردم وقتی میگم اسمشو به داروخانه قیافه طرف شبیه علامت سوال میشه  

عزیزم شما فلوراید برای دندون دخترت از کجا گرفتی؟تمام داروخانه هارو زیر و رو کردم وقتی میگم اسمشو به ...

من از  بهداشت گرفتم 

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره با دختر من هم قده ولی نمودار قد پسر و دختر فرق داره اما کوتاه نیست که بخوای نگران باشی نهایت یا ...

عموهاش و داییش همه قداشون خیلی بلنده ١٩٠ هستن 

چون ثابت موند نگرانم و اینکه بهداشت گفت وزنش کمه

دیگ حالا من رسیدگیای خودمو میکنم خداکنه خوش اقبال باشن

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
2720
اینجا اصلا ندارن من از بیرون گرفتم اونم اینترنتی گلم میشه برام توضیح بدی چجوری استفاده کردن برای دخت ...

میشه بگی قیمتش چند,, بازش میکنی یه برس داره با یه مواد  ژله ای  قبلش دندونشو بشور   بعد برس بزن تو لگاون مواد به همجای دندونش بکش  بزار یی دوساعت  بمونه بعد بشور نباید چیزی هم بخور ه بعدش هم اصلا نوشینی یخ یا گرم نده 

سلام به همگی خوبین  بچهاتون خوبن  چخبر در چه حالین انگار دیگه هیچ کس نمیاد  سایت با اینکه  وات و اینستا قط شده  بیاین خبری از خودتون بدین 

2714