2726
عنوان

تعیین جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 5014 بازدید | 102 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این همه قول وقرار گذاشتید بیاید جنسیت رو اعلام کنید پس چرا خبری ازتون نشد حتی استاتر

بچه  اسی  دختر شده  رفتم  تاپیکاش دیدم  تاپیک  دندان  در آوردن

خدایا مارا لایق پدر و مادرشدن قراربده ، فرزند سالم و صالح بده ، هرچه زودتر آرزومو برآورده کن  الهی آمین  خدایا ممنون که آرزومو برآورده کردی و دوتا دختر ناز بهم دادی  خدایا شکرت

من ۱۲ هفته ام بچم سمت راست حس میکنم سمت راست دلم حباب میزنه وقتی تکون میخوره ضربانش ۱۴۱ فقط شکمم بزرگ شده حالت تهوع ندارم ترشی خیلی دوست دارم البته بستنی هم چون خنکه دوست دارم عاشق رب انارم سونو هم دادم دکتر تشخیص پسر داد حالا نمیدونم چقدر درست گفته

نگاه من جایی خوندک پلک چشمو پایین بکشی با اینکار رگ خونی در سفیدی به v تبدیل میشه که اگر در چشم راست بود پسره و اگر چپ بود دختره 

جای شندیم که اگر جوش شیرین بریزی داخل ادرار اگر جوشید پسره اگر نجوشید دختره 

چیزایی بود که شنیده بودم نمیدونم درسته یا نه 

اگر خیلی شیرینی بخوری دختره و اگر ترشی زیاد پسره

حالا کدومشو بیشتر دوست داری پسر یا دختر؟

سلام عزیزان

برای تعیین جنسیت بنظرم باید تحت نظر یه متخصص خوب باشین، حالا یه عده فقط میرن سمت تغذیه و داروهای گیاهی،درسته تغذیه ی سالم ودرست داشتن خیلی خوبه ولی حتما باید زیر نظر یه دکتر خوب بود

ازونجایی که خودم پیش خانم دکتر سارا مختار توی مرکز مام هستم و خیلی راضیم ، پیشنهاد میکنم شمام برید اونجا، واقعا مرکز خوبیه با دکترای خیلی باسواد و با تجربه