2410
2553
عنوان

خانمای کدبانو و خانمایی ک میخوان کدبانو بشن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 39 پست
یه بار امتحان کن بعضیاشون اصلا خلا احساس نمیشه. مثلا خیلی دسرهای اصیل ایرانی تخم مرغ ندارن. در صورتی ...

ممنون عزیز دلم راست میگی حداقل برای خودم امتحان میکنم ممنون از معرفی کانال

میشه مرغ و باقالی پلو رو توضیح بدی مثلا چی میزنی یا چیکار میکنی ک خیلی خوشمزه میشه

من اول مرغ میزارم باز میشه بخش بعد تو قابلمه با روغن زیاد خیلی نه ها سرخ میکنم‌ تا طلایی بشه زغفرونم میزنم بعد میزارم کنار یه پیاز رو سرخ‌میکنم نمک زرد چوبه فلفل سیاه و فلفل سبز بسته به دائقه و رب تفت میدم با فلفل دلمه ای مرغ میزارم روش اب کمم میریزم روش . قابلمه رو تا خرخره پر اب نمیکنم مزه اب بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
میشه مرغ و باقالی پلو رو توضیح بدی مثلا چی میزنی یا چیکار میکنی ک خیلی خوشمزه میشه

باقالی پلو روهم برنج رو قشنگ زود خیس میکنم وقتی برنج یه کوچولو نرم تر شد باقالی رو میریرم میزارم اماده ابکش کردن بشه بعد ابکش کردن لایه لایه شوید زیاد با پودر دارچین ادویه پلو میریزم و میزارم تا یه ساععت دم بیاد برا گوشتم یه پیاز رو ریز میکننم با گوشت تفت میدم و اخرسر هم زغفرون و زیاد میزنم بهش با نمک و فلفل سیاه و یه کوچولو خیلی کم رب بدون زردچوبه. قلق خاصی نداره فقط زیاد بودن شوید و باقالی موثره ، ادویه ها هم باید باشن 

ممنون عزیز دلم راست میگی حداقل برای خودم امتحان میکنم ممنون از معرفی کانال

خواهش می کنم عزیزم 😘 🌹

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون
2714
میشه آبگوشت وبگی چطوری خوب درست میکنی؟

گوشت و با پیاز و دو حبه سیر تفت میدی زردچوبه و نمک و فلفل و مرزه  رو هم تفت میدی  بعد نخود و لوبیا رو که از قبل خیسوندی  اضافه میکنی و اونم تفت میخوره دوتا گوجه اضافه میکنی  و اب میریزی تو قابلمه تا جا بیفته 

۱ساعت اخر سیب زمینی پوست کنده رو اضافه  میکنی تا بپزه 

بعدش روغن داغ میکنی رب و مرزه دوباره تفت میدی و اصافه میکنی به ابگوشت نیم ساعت دیگه میزاری جا بیفته 

اگرم دنبه مشکلی نداری میتونی درش بیاری بکوبی با پیاز و رب و مرزه تفت بدی یا به روش بالا بری 

😒