2737
2734
عنوان

فرشاموبدم‌یا نه بنظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 34 پست
من که بیچاره شدم فرش آشپز خونم رو انداخته بودم رو نرده بالکن باد بردش اینقدر اعصابم خورد شد که گریه ...

مگه فرشو باد میبره ؟ فوقش میوفته پایین مگه ملحفه بوده !!!!! اون گردباد بوده که برده فرشو

**اللهم عجل لولیک الفرج**
مگه فرشو باد میبره ؟ فوقش میوفته پایین مگه ملحفه بوده !!!!! اون گردباد بوده که برده فرشو

ما بالکنمون سمت خیابونه اگه افتاده هم پایین یکی برداشته برده شوهرم میگه عیب نداره شاید کسی واقعا لازم داشته دم عیدی رسیده به اون. اینجوری مثلا داشت منو دلداری میداد 

(( سکوت)) خودش یه دنیا حرف توشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما دادیم بیرون فرش نومو داغون کردن! همه حا نخاش زده بیرون!خیر نبینن! اخرشم تبایغاتشو منگنه کرده به گوشه فرشم! اخه مرده حسابی با این نوع کار کردن دیگه جنازه فرشمم نمیدم تو بشوری تیلیغ برا چی منگنه کردی به فرش نو!

وا خیلی زوده خوب یه ذره مراعات کنین.من ۹ ساله عروسی کردم فرشامو نشستم تا حالا .دو تا هم بچه دارم.تا ۷ سال روفرشی طرح فرش پهن میکردم الانم یه روفرشی کوچک پهن کردم بچه بزرگم بشینه چیز بخوره میشینه رو اون.غذا هم سر میز میخوریم.مهمونم داشته باشم بچه کوچک داشته باشن روفرشی پهن میکنم.وقتیم مهمونا رفتن لکه گیری میکنم.مادرشوهرم همیشه میگه با اینکه بچه داری چه فرشات تمیزن.البته مال من دستیه.بخوای زود به زود بشوری از سکه میوفته.

2728

من تا چند سال اول فقط در خد لکه گیری تمیز می کردم.یه روفرشی کوچیک هم فقط برای جایی که میشینیم پهن می کتم.بعد چند سال شانپو فرش زدم.شامپو فرشم فقط باید کفشا در بیاری و به فرش بزنی که تمیز بشه با اب نزن به فرشت

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه