2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1937337 بازدید | 85528 پست

روزتون بخیر

من از صبح نهار درست نکردم از دیروز داشتیم یه کم طرف بود شستم سینک سرسری وایتکس زدم دخترم نذاشت باب دلم تمیز کنم.

کشوهای خودم ودخترم مرتب کردم.قضای نماز خوندم.نوشتنی داشتم انجام دادم.امروز نوبت کابینت آشپزخونه بود یه کابینت دکوری ها حسااابی تمیز کردم.

برای صبح خیلی کار داشتم ولی دخترم اجازه نمیده تکون بخورم.

شادی صدام کنید

سلام 💚

چند روز گذشته مسافرت بودم. یه کامنت بلند بالا چند روز پیش تایپ کردم که خوشبختانه یا متأسفانه دستم خورد پاک شد. 

بهم سخت گذشت. 🥺 

امروز به خاطر گریه های شبانه پسر کوچیکم کمی دیرتر از خواب بیدار شدم به سختی تونستم خونه رو جمع و جور کنم. 

ناراحتم از اینکه نمیتونم نظم دلخواهم رو تو خونه داشته باشم از اینکه نمیتونم یک ساعت بیشتر بخوابم از اینکه نمیتونم یه ساعت با ارامش خاطر برم بیرون. 😓

✨✨✨

کنترل زبان: قبل اینکه برم مسافرت خواستم بیام با خوشحالی اینجا بگم که اوضاع داره بهتر میشه و من نه غیبت میکنم، نه عصبانی میشم و نه بحث با همسرم. 

اما الان باید بگم من بازم شکست خوردم. توی مسافرت سه بار غیبت کردم. 

و با پسرها هم تند برخورد کردم. (واقعا ده برابر بیشتر از همیشه اذیت کردند). 

به همسرم هم پونصد بار گفتم کی برمیگردیم دیگه. 🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با مامانم محرم تو زمستون بود چکمه هامونو میپوشیدیم میرفتیم روضه عصر ها پیش مامانم مینشستم پاهام خشک ...

ولی من روزای خوبی نداشتم  همش خاطراات بد   از دست مامانم    روحم داغون شد   من دوست ندارم اصلا زمان برگرده عقب  

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
سلام 💚 چند روز گذشته مسافرت بودم. یه کامنت بلند بالا چند روز پیش تایپ کردم که خوشبختانه یا متأسفان ...

زودی رو به راه بشی دوستم

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2731
سلام 💚 چند روز گذشته مسافرت بودم. یه کامنت بلند بالا چند روز پیش تایپ کردم که خوشبختانه یا متأسفان ...

همه چیزایی که اومدم بنویسم تو گفتی.دخترم من نزدیک یه ساله اش خواب راحت که اصلا نمی دونم چی هست من نظم خیلی برام مهمه همکاری نکردن گاه به گاه همسرم کم بود،وجود نظم با یه بچه یه ساله هم بهش اصافه شد واین من اذیت می کنه.تمام دندونام وکرم وپاهام درد می کنه.دلم ارامش وتنهایی می خواد ولی دخترم به شدت وابسته است الان نزدیک پروییدم ومن سندرم دوره پیش از قاعدگی دارم.همسرمم این چند روز به دلیل مشعله کاری خیلی کم خونه بود یه بهتر بگم نبود ودختدم تمام قد با من.خونه بزرگ ترها این هفته نرفتم چونبزرگ ترها خسته میشن جوون ها خلوت خودشون دوس دارن نه سر وکله زدن با یه بچه کوچیک گفتم چند روز فاصله بندازماستراحتی کنن حالا شاید امروز غروب برم.

شادی صدام کنید

منم امروز یکی دوبار سر دخترم داد زدم البته پشیمون نیستم چون فکر کنم لازمه تلفنی با خواهرم حرف زدم ولی خوشبختانه هر بار از موصکع غیبت فرار کردم وحرف به جای دیگه ای کشوندنم این غیبت بعدا میگم چرا انجام نمیدم.

با همسرم خداروشکر گوش شیطون کر فعلا دارم می گذرونم.

شادی صدام کنید

واما برنامه:نهار خوردیم‌طرفها شستم نماز خوندم لباس ها پهن کردم سطل زباله ها خالی کردم دخترم بردم هوا خوری.

کشو لباس ها که مرتب کرده بودم به خاطر دخترم جمع کردم تو یه ساک وگذاشتم تو کمد دیواری[کمدیواری مون کشو وطبقه نداره]یه کم رفتم زیر آب داغ برای کمرم.

الان تا دخترم اروم بود شام درست کردم خونه جمع وجکر کردم.

امروز طبق برنامه نوبت نوک گیری موهام که هنوز فرصت نکردم.

شادی صدام کنید
من همیشه میگم ما نیازی به روانشناس ومشاور این چیزا تداریم دلمون از سردی روزگار که گرفته مجبور می شیم ...

حرفت درسته ی کلیپ بود تو اینستا میگفت من افسرده نیستم اگه سالی یکی دوبار مسافرت برم یا توجمع باشم .واقعا دلخوشی هامون خنده هامون کمتر شده ک اکثرا افسرده و عصبی دلمرده هستیم 

میشه لطفا برام صلوات بفرستین  ممنونتون میشم
2738
ولی من روزای خوبی نداشتم  همش خاطراات بد   از دست مامانم    روحم داغون شد   ...

انشالاه ایندت خوب خوش باشه تا خاطرات گذشته برات کمرنگ بشه البته تو همه خانواده ها این چیزها هست حالا یکی بیشتر یکی کمتر 

رها جان یا کاربر ترسو منم مشگلات شمارو دارم پسر منم ن شب ها درست میخوابه ن روز ها کلا چیزی ب اسم نظم نداریم ساعت خواب ها تغیرر کرده برنامه ها هم همینطور .

ولی این روزها هم میگدره این دوره سعی کن بعضی روزها هیچ کاری نکنی فقط استراحت کنی از کمک دیگران هم قافل نشو نگو هیچ اشکالی نداره اگه اوناهم کمکت کنن توهم براشون ی روز جبران میکنی

خب منم بگم دیروز سرویس ها و حموم روشویی با جرمیگیر و تاید سابوندمش بعدشم سینک با رخشا با سیم سابیدم خیلی تمیز شد درصورتی ک با دامستوس یا وایتکس اینطوری تمیز نمیشه انگار نو شد 

شب هم خودم پسرم رفتیم حموم بقیه روتین هم ک سرجاش بود 

امروز بعد بیداری جمع کردن خونه . لباسشویی زدم .خونه رو جاروبرقی کشیدم .ظرف شستم .داروهامونو خوردیم .ناهارو گزاشتم .ظرف هاشو شستم بعدش اماده شدم با ماشین خودم دنبال پسرم رفتم یکم هم رانندگی کردم حال هوام عوض شد رفتیم فروشگاه یکم خوراکی گرفتیم اومدیم با پسرم نشستیم پارتی راه انداختیم 😂

بعدش شام گزاشتم خونه رو جمع کردم .این بین ها هم شیر دادم پوشک عوض کردن همشون به راه بود

الان باید ظرف بشورم چندتا دراومده 

یخچال توشو حسابی تمیز کنم 

لیوان ها کتری قوری وایتکس بزنم 

ظرف های شام بشورم

صلوات هامو بشمارم  

سلام  برنامم برا امروز

باشگاه برم ✅

حموم برم ✅

لباسا شسته بشه و پهن بشه ✅

نهار درست کنم  ۲ مدل ✅✅

کالریم رو ۱۳۰۰ ببندم ✅

تخت  و اتاقم مرتب بشه ✅

سرویس بهداشتی رو بشورم ❌

شام درست کنم ✅

ظرفای نهار رو و دیشب شام رو بشورم ✅

چای سبز ✅

قهوه ✅

نمازا ✅

داروها ✅

جانبی   اتاق پسرم رو مرتب کردم

امروز چالش بیدلری رو کم و بیش انجام دادم تا ۸ و نیم بیدار بودم بعد خوابیدم

شام خوردیم لباس اتو زدم نماز خوندم رفتیم خونه پدرشوهرم 

الان اومدم اسموتی درست کردم آشپزخونه وبقیه قسمت های خونه مرتبه ظرف های شام نشستم دخترم بخوابونم استراحت کنم.

شادی صدام کنید