2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1936390 بازدید | 85495 پست
عزیزمممم لطف داری مهربون❤️☺️😍. راستش منم سبک زندگیت رو دوست دارم و از خواندن گزارشات لذت میبرم

قربونت برم عزیزم، باعث افتخاره🙏 لطف داری😘

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مخصوصا  زنگ بزن امبولانس   فکر کنم خوشت نیومد 😁  من اول صبح برا حودم میزارم شارژم م ...

دانلود کردم  گوش دادم یه سری کلمات بی ربط کنار هم گذاشتن که اتفاقا برای کار خونه برای وززش واسه کاری که تنبلی ات میشه پاشی انجام بدی خوبخ.

ولی خوب برای این دوست مون اهنگ های قدیمی ولی شاد خوبه.

شادی صدام کنید
ممنونم عزیزم. من و همسرم دو نفر هستیم.🥰 و بچه ندارم. متاسفانه درگیر افسردگی شدید هستم و سه روزه ...

بهتر باشی عزیزدلم😍

راستی ی سوال شما هم عضو کانالهای خانم جهانبخش هستین؟ 

2731
بهتر باشی عزیزدلم😍 راستی ی سوال شما هم عضو کانالهای خانم جهانبخش هستین؟ 

ممنونم‌ عزیزم.

نه عضو نیستم و شناختی ازشون ندارم.

متاسفم،لطفا مراببخش،دوستت دارم،خدایا شکرت🙏

سلام عزیزانم

دیروز

درست کردن شیر قهوه

خرید میوه فروشی

درست کردن و خوردن صبحانه

درست کردن ناهار 🤤

شستن ظرف ها

رفتن به بازار

درست کردن شام

متاسفم،لطفا مراببخش،دوستت دارم،خدایا شکرت🙏
منم عااااشق بوی بارونم، قشششششنگ تازه میشم. و یه هفته ای هست اقاقیاهای جلوی خونمون گل دادن، و آخر ش ...

اره واقعا ی سری چیزها  نعمته با اینکه کوچیکن و با پول نمیشه خریدشون ولی خیلی خوبن حس حال ادم ب ی دنیای دیگه میبرن حالا ی چیز جالب بگم  اینجا تازه داره برگ ها درمیان بوی گیاها پیچیده  من اونروز تو بالکنمون نشسته بودم انقدرتو حس حال خوب بودم بو میکشیدم ک ی چند دقیقه ای قشنگ رفتم تو زمان کودکیم همه خاطراتی ک از یادم رفته بودن تو بچگی هم یادم اومد انقدر خوب قشنگ بود انرژی گرفتم ک حد نداره ی لحظه فکر کردم مردم تو اون دنیا دارم سیر میکنم .نمیدونم چرا چندسالیه حس میکنم ن چیزی بو داره ن رنگ رو وحس نمیدونم من تینطوری شدم یا بقیه هم اینطورین 

میشه لطفا برام صلوات بفرستین  ممنونتون میشم
2738
اره واقعا ی سری چیزها  نعمته با اینکه کوچیکن و با پول نمیشه خریدشون ولی خیلی خوبن حس حال ادم ب ...

همش به خاطر تجملات وچشم وهم چشمی

هیچ چیز سادگی وصفای قبلی نداره حس شما تنها نیست عزیزم خیلی ها این حس دارن ولی بیایم از خکدمون شروع کنم تا دنیای بچه هامونم‌مثل دنیای ما رنگی باشه

شادی صدام کنید

من امروزم با کمردرد شدید شروع شد.

خونه مرتب کردم نهار درست کردم ظرفها شستم کارای خونه کردم.عملا ازم کاری بر نمیاد فقط صبح از شدت درد گریه نکردم.

امروز نوبت پنتری بود یه نگاه کروم مرتب بود به خاطر دخترم وسایل کابینت های پایین به اونجا منتقل کردم خیلی کم شلوغ ولی مرتب بنابراین بهش دست نزدم.طبق برنامه ریزی امروز نوبت کتاب خوندن بود چند صفحه ای خوندم وبرای دخترم نوبت یاد دادن یه مهارت که امروز دست دادن باهاش تمرین می کنم.این برنامه ریزی ها خیلی خوبخ خیلی.

صبح ام ابرسان زدم نماز وقضای نماز خوندم.

شادی صدام کنید