2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1936696 بازدید | 85507 پست
ممنونم عزیزم. من و همسرم دو نفر هستیم.🥰 و بچه ندارم. متاسفانه درگیر افسردگی شدید هستم و سه روزه ...

چه خوب که بلند شدی  

افسردگی بدترین دررررد دنیاست  واقعا بدترین 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

منم امروز صبح که بیدار شدم داشتم به خودم میقبولوندم که امروز روز تنبلیه 

حس هیچ کاری نداشتم،ولی گفتم فقط اتاق خودمونو مرتب کنم دیگه هیچ کاری نمیکنم،هی یواش یواش دیدم همه کارای خونه رو کردم😂حتی حموم رو هم شستم.البته خونه تمیز بود فقط نیاز به مرتب شدن داشت مثلا لباسای خشک شده رو جمع کنم،ظرفای شسته شده رو بزارم سرجاشون و کارایی از این دست.آخر هفته مهمونی دارم گفتم یه بار فردا یا پس فردا اساسی تر تمیز کنم الکی خودمو اذیت نکنم

ناهار از دیشب داشتم،عصرونه هم خوردیم فعلا برای شام چیزی تو فکرم نیست

فقط یه دوش بگیرم و ظرفای عصرونه و احتمالا شام رو بشورم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همش به خاطر تجملات وچشم وهم چشمی هیچ چیز سادگی وصفای قبلی نداره حس شما تنها نیست عزیزم خیلی ها این ...

اره واقعا ما حتی اجازه نمیدیم بچه هامون هم بچگی کنن من خودم صبح تاشب تو کوچه با چندبچه مثل خودم بازی میکردم تابستونا حسابی افتاب میگرفتم سیا سوخته میشدم 😂😂  یا وقتی خونه پدربزرگم میرفتیم با همسن های خودم گل بازی تو بارون خیس شدن برف بازی یا میرفتیم بعد بارون قارچ پیدا میکردیم بالای درخت میرفتم زردالو میکندم حتی خارهایی ک تو دست پامون میرفت همش زندگی واقعی بود الان چی بخدا پسرم رنگ کوچه و زمین و افتاب ندیده درست حسابی بجز وقت هایی ک پارک بردمش حتی معنی دسته جمعی همکاری نمیدونه از بس ک تو خونه پای گوشی و تلوزیون .حالا فکر کن ما اینطوری تجربه کردیم تو مشگلات اینطوری کم میاریم ببین بچه های ما چی میخوان بشن 

میشه لطفا برام صلوات بفرستین  ممنونتون میشم
2728

سلام  امروز من

خونه رو برقی کشیدم

گاز و صفحه تاپس های آشپزخونه و سیف کشی کردم

میز نهار خوری رو شیشه پاک کن زدم

نهار فردای همسرم رو درست کردم

نهار و شام درست کردم‌

دارو ها

نمازا

کالریم رو ۱۳۰۰ بستم

ظرفا رو شستم

ابچکون رو خالی کردم

حموم رفتم‌

با پسرم درس کار کردم

اتاق پسرم رو مرتب کردم

سفره رو شستم

امروز تا ۱۱ خوابیدم  به چالش بیداری صبح نرسیدم  

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
اره واقعا ما حتی اجازه نمیدیم بچه هامون هم بچگی کنن من خودم صبح تاشب تو کوچه با چندبچه مثل خودم بازی ...

دنیای ما ادم بزرگ ها هم دنیای جالبی نیست عروسب هامون دورهمی هامون

چقدر قشنگ همه چیز توصیف کردی چقدر خاطراتن برام زنده شد.اتفاقا ما هم همین دغدغه داریم مثلا الان می ریم باع حساسیتی ندارم می ذارم دخترم روی زمین بازی کنه.تا جایی که بشه سعی می کنم زندگی ولقعی داشته باشه.

شادی صدام کنید

گفتم امروز خیلی مفید نبودم

بعد از نهار تا عصر تقریبا به بطالت گذشت کتاب خوندم فقط

شام درست کردم رفتم خیاطی لباسم دادم اماده کنند.اومدم خونه شام‌خوردم باز به بطالت گذشت وقتم نماز وقضای نملز خوندم 

آب طالبی درست کردم آشپزخونه مرتب کردم ظرفها جمع کردم ولی نشستم

الانم گوشی به دستم.کمردردم بهتر شد پاهام درد می کنه

شادی صدام کنید
2738