2726
عنوان

تكرار آزمايش بتا بيايد دارم دق ميكنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1461 بازدید | 37 پست
دقت کردی تیکرامون ۱ روزو نشون میدن،نی نی همون با همن❤️😍

چه جالب عزیزززززم درخواست بده با هم دوست شیم من بلد نیستم درخواست بدم‌

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
واقعا اگر اينجورى باشه هيچ وفت دكترم و نميبخشم . انقدر مه من اعصابم بهم ريخت تو اين چند روز به جاى خ ...

اگه دکترت بهت استرس میده و علنی بهت گفته    احتمال خارج رحم هست،حتما حتما عوضش کن،چون ما باردارا اول آز همه به آرامش نیاز داریم،دکتر من اصلا بهم راجع به مول چیزی نگفت،فقط کفت سونو بیار برام،من مثل فضولا چون قبلش سرچ کرده بودم گفتم احتمال پوچ هست؟بهم خندید و گفت وقتی مطمین نیستم چرا الکی نگرانت کنم،برو با سونو بیا

آنچه برای دیگران ممکن گشته برای تو نیز ممکن خواهد شد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خو عزیزم این تیتر برا شش هفته منطقیه که من روز ۳۴ شده ۱۳۵۰۰ همه تو اون روز نهایتش ۷۰۰ یا ۸۰۰ میشن&nb ...

پس چرا دکتر آزمایشگاه منو ترسوند،گفت خیلی بالاست؟تازه زده بود ۱۳ هفته😂😂😂😂😂😂ینی ۱ هفته پریود و ۲ هفته قبلش هم حساب کردن بی سوادای کودن،شوهر خواهرم پزشکه میگه چون توی تحرما هستیم خیلی از تجهیزات و مواد آزمایشگاهی وارد نمیشن یا چینی و به درد نخورن،گفت اینا هم کیت های آزمایشگاهیشونو تمیز نمیکنن و احتمال خطا زیاده تو کارشون

پس چرا دکتر آزمایشگاه منو ترسوند،گفت خیلی بالاست؟تازه زده بود ۱۳ هفته😂😂😂😂😂😂ینی ۱ هفته پریود و ...

واقعا؟؟؟؟، بعد یک سال و نیم باردار شدیم با این تشخیصهاشون خوشحالی بارداری رو کوفت میکنن

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
2728
واقعا؟؟؟؟، بعد یک سال و نیم باردار شدیم با این تشخیصهاشون خوشحالی بارداری رو کوفت میکنن

اگه اینجوری باشه همه بارداریاشون پوچه و همه بچه هاشون ناقصن،این غربالگری هم چرت محضه،واسه کشورای جهان سومه،حالا چون همه میرن ما هم مجبوریم بریم،خواهرم سر بچه اول کلا ۳ بار سونو رفت ر بچه دومش انقد رفت تعدادش از دستش در رفت،حتی آمینو هم کرد،دق دادنش بیچاره،آخر هم پسرش مثل دسته گل به دنیا اومد😁

اگه اینجوری باشه همه بارداریاشون پوچه و همه بچه هاشون ناقصن،این غربالگری هم چرت محضه،واسه کشورای جها ...

ولی من نوه ی عموم ناقص بود بهش گفتن اگه ان تی میدادی معلوم بود و سقططش میکردیم 

ولی من نوه ی عموم ناقص بود بهش گفتن اگه ان تی میدادی معلوم بود و سقططش میکردیم 

اگه پدر و مادر سالم باشن و ازدواج فامیلی نباشه،سابقه بیماری تو خانواده هاشون نباشه بچه هم سالم به دنیا میاد،حالا فامیل شما جز موارد نادر بوده اگه مشکلی نداشتن،انشالا برای هیچ کس اتفاق نیوفته

اگه پدر و مادر سالم باشن و ازدواج فامیلی نباشه،سابقه بیماری تو خانواده هاشون نباشه بچه هم سالم به دن ...

والا اونا هر دوشون سالم بودن ازدواج فامیله خیلییییی دور بودن