2726
عنوان

برم خونه مادر شوهرم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 51 پست
من حسرت زندگی اون رو نمیخورم ولی میگم چرا شوهر من دقیقا امسال که بیشتر به توجه نیاز دارم داره سهل ان ...

نه عزیزدلم خواسته زیادی نیست

چرا خواسته دلت رو مطرح نمیکنی باهاش ؟ البته با ارامش و غیر مستقیم و با خنده

یه جوری بهش حالی کن که منتظر هدیه بودی یا دوست داشتی هدیه بگیری

زندگیـ سختـ استـ اما منـ از آنـ سختـ ترمـ … 😎💪
نه عزیزدلم خواسته زیادی نیست چرا خواسته دلت رو مطرح نمیکنی باهاش ؟ البته با ارامش و غیر مستقیم و با ...

برا ولنتاین گفتم . من براش کادو خریده بودم ولی اون هیچی. وقتی بهش گفتم فقط شرمنده شد و گفت جبران میکنم. اما میدونم برا روز زنم هیچ کاری نکرده و از جبران خبری نیست. خیلی دلم گرفته. دوست ندارم دیگه بهش چیزی بگم. اون باید بدون گفتن خودش به فکر زن حامله حساسش باشه، ولو اینکه تو ولنتاین گفتمش که بیصبرانه منتظر کادوش بودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا ولنتاین گفتم . من براش کادو خریده بودم ولی اون هیچی. وقتی بهش گفتم فقط شرمنده شد و گفت جبران میک ...

اخی درک میکنم ادم تویه بارداری خیلی حساس میشه

حرص نخور ان شاءلله که خریده کادو روز زن رو

اما اگرم نخریده بود به خوشبختیتون و اون کادویی که خدا تویه شکمت گذاشته برات فکر کن و خوش باشین

بچه ها من دلم میخواد شوهرم برام کادو بخره. فقط وقتی تو عقد بودم برام کادو خرید و گفت برا همه مناسبتا ...

نامزد من یجوری ک بیاید بگی  

بگی می‌خره نگی بیخیاله البته فکر میکنم چون همیشه گفتم نمیدونم نگم چی میشه توهم بگو بگو میخام  کادو 

یه بار بهش گفتم کوچیک میکنم خودمو ک بهت میگم توهم مث فلانی خودت بگیر گفت من ک دوست دختر نداشتم ازین کارا بلد نیستم تو بگو بهم یاد بده آدما 10 سال از زندگیشون گذشته بلد شده توهم ب من یاد بد6😍😍😍😍توهم ب شوهرت یادبده

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
2728
اخی درک میکنم ادم تویه بارداری خیلی حساس میشه حرص نخور ان شاءلله که خریده کادو روز زن رو اما اگ ...

اگر تونستم، چشم. فعلا که خیلی دلم گرفته. هرچی هم میخوام به چیزای دیگه و خوشبختیم فکر کنم ، فکرم منحرف نمیشه. مرسی دوستم بابت دلداریت. روزتم پیشاپیش مبارک باشه😍😍😍

نامزد من یجوری ک بیاید بگی   بگی می‌خره نگی بیخیاله البته فکر میکنم چون همیشه گفتم نمیدونم نگم ...

گلم شما تازه اول راهین و شوهرت حق داره بلد نباشه. من 6 ساله ازدواج کردم. هرسال برام بدون اینکه بهش بگم کادو میخرید ، البته نه برا روز زن، بلکه به مناسبتای دیگه. پس خودش بلده که باید از اینکارا بکنه. ولی امسال سهل انگاری میکنه. میدونم امسال خیلی گرفتاره ولی همش یه چیزی مثل موریانه تو مغزمه که میگه شاید دیگه دوست نداره که برات چیزی نمیخره، شاید چون اندامت به هم ریخته از چشمش افتادی و هزارتا شاید دیگه. با اینکه بنده خدا خیلی بهم محبت میکنه و به قول خودش مثل زنای حامله دیگه نیستم و روز به روز به جای اینکه زشت بشم دارم خشکلتر میشه ولی بازم این موریانه تو مغزمه و میگم نکنه برا دلخوشیم داره این حرف رو میزنه و ....

شما هم نگران نباش سال اول کارت سخته و باید بهش یاد اوری کنی ولی از سالای بعد دیگه خودش یاد میگیره. ایشالا همیشه خوشبخت و خوشحال باشین در کنار هم با یه جیب پر از پول😍😍😍

اگر تونستم، چشم. فعلا که خیلی دلم گرفته. هرچی هم میخوام به چیزای دیگه و خوشبختیم فکر کنم ، فکرم منحر ...

روز شمام مبارک عزیزم 

خانوم فاطمه زهرا س نگهداره خانواده گرامیتون باشه ان شاءلله