2726
سلام دخترم که دیگه نسبتا بزرگه اما چند وقت پیش کاری کرد که هنوز توی شوکم. پنجشنبه بود و تعطیل. همس ...

آخی...😘

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دخترم که دیگه نسبتا بزرگه اما چند وقت پیش کاری کرد که هنوز توی شوکم. پنجشنبه بود و تعطیل. همس ...

عزیییزم مهربوووون😍😍 

خدا حفظش کنه♥️♥️♥️

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
پسرم موقع خواب ماشیناشوهم میاره روشون پتو میندازه میگه لالا 

پسر من اگر بتونه کل کمد اسباب بازیشو میبره

شبا توی اتاق پیش ابجیش میخوابه. اما نصف شب بیدارشه میاد توی اتاق خودمون.

شبایی که اسباب بازی با خودش میخوابونه، نصف شب میبینم اومده ، توی بغلش پر وسیله. یعنی باهمون حالت خواب الود هم یادش نمیره با خودش میارشون

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

پسرم یه عروسک داره خرسه.بهش میگه بچه.داداشش عروسکو میزنه زود میاد برش میداره میگه جان جان.بهش غذا میده بعد میگه بچه جیش داره میبره دستشویی میارتش.

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
پسر من اگر بتونه کل کمد اسباب بازیشو میبره شبا توی اتاق پیش ابجیش میخوابه. اما نصف شب بیدارشه میاد ...

وای چقدر خندم گرفت الهی سلامت باشن و شاد

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 

پسرمعاشق تخم مرغ تو هر مغازه که ببینه مجبور میکنه بخریم ای بابا بچه تو خونه تخم مرغ داریم لازیم نداریم ولی کو گوش شنوا 

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
وای چقدر خندم گرفت الهی سلامت باشن و شاد

ممنونم

همچنین فرشته های شما

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
نه  ولی خودش رو مالک تلویزیون میدونه باید همش روی شبکه پویا باشه و ایشون برای خودش مشغول بازی ...

مشکل ما و پسرم وقت ابجیش نیست

وقتی دخترم هست بهتره، سرگرم میشه

مشکل ما و پسرم وقت ابجیش نیست وقتی دخترم هست بهتره، سرگرم میشه

😁😁😁😁

کلا بچه ها خودشون رو مالک همه چیز میدون دختره من حتی منو جز اموال شخصی خودش میدونه

کسی بیاد نزدیکم‌ جیغ میکشه و میگه مامامه مامامه‌ مامامه مامامه😄یعنی مامانه خودمه😍😍😍😍

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
😁😁😁😁 کلا بچه ها خودشون رو مالک همه چیز میدون دختره من حتی منو جز اموال شخصی خودش میدونه کسی بی ...

اره واقعا همینطورین

بچه های من سر من و باباش دعوا میکنن. دخترم میگه مامان مال من، بابا مال شما. باز پسرم میگه نخیرم مامان مال من.

اهرش دخترم میگه اصلا داداشی مامان و بابا مال هردوتامون  

اره واقعا همینطورین بچه های من سر من و باباش دعوا میکنن. دخترم میگه مامان مال من، بابا مال ...

آخی باز خوبه تقسیم‌میکنه😍ببوسشون از طرفم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
آخی باز خوبه تقسیم‌میکنه😍ببوسشون از طرفم

اره. باهم کنار میان یه جوری

چشم،ممنون