2733
2734

چه تاپیک خوبی.😊😊منم بعد دوسال هنوز بیبی چک رو ننداختم دور. شاید خنده دار باشه ولی اونقدر دیدن بیبی چکای منفی قلبمو شکسته بود که هر از گاهی نگاهش میکنم.با وجودی که پسرم یکسال و خرده ایشه.

امیدوارم همونطور که خدا دلای شکسته ما رو شاد کرد شما منتظرا هم مامان بشید.

و البته امیدوارم اوضاع اقتصادی بنحوی پیش بره که هیچ پدر و مادری شرمنده بچشون نشن.

فکر کن با هزار امید و بعد اینهمه انتظار مادر بشی ،بعد تامین نیازهای اولیه شم سخت بشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی عزیزم براچی افسردگی گرفتی

وقتی از شوهرت خیانت ببینی

همش تنها باشی

کم دوست داشته بشی

ارزش احترام نبینی 

افسردگی میگیری😔

لطفا صلوات بفرستید برا برآورده شدن حاجتم🙏❤️
2728
وقتی از شوهرت خیانت ببینی همش تنها باشی کم دوست داشته بشی ارزش احترام نبینی  افسردگی میگیری ...

عزیزم من نمیدونم تو زندگیت چه جوریه؟ اما من اگه خیانت ببینم حتی اگه بچه هم داشته باشم ترکش میکنم

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
منم دلممممم میخواد مامان بشم تازه ۲ روزه سقط کردممم خیلییی حالم بدهههه😭😭😭😭 برام دعا کنید دوبار ...

انشاالله دوباره مامان میشی،چند وقتتون بود؟

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
من توی ۱۰هفته بودم😭😭😭💔💔💔یعنی توی ۳ ماه

خیلی متاسف شدم عزیزم انشاالله خدا یه نی نی سالم وصالح قسمتت کنه

خدایا زایمان همه مامانا راحت باشه دخترمنم سلامت بهم برسون میشه برام دعا کنین🌸🌸🌸،خدایا هزاران مرتبه شکر بابت هدیه ای که بهم دادی خودت مراقبش باش،خدایا هیچ مادری رو چشم انتظار نذار ،توکلت علی الله (رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ)
2738