2733
2734
البته میتونیم دعوت نکنیم که کسی هم‌نیاد ،  ولی باز دو تا خواهر شوهرم ها ‌‌مادر شوهرم‌اینا که ص ...

ما رسم نداریم ولی یه عروسی رفتیم شب عروسی بعد اینکه دنبال عروس رفتن تا خونش پدر داماد عذر همه رو خواست بعدم تشکر کرد درو بست به نظرم ایده خوبی بود😊😊😊

توکزخاموشی ام فهمی نداری...چه خواهی فهم کردن از کلامم...
ایوای چقدر بد :-(  میترسم شوهر منم همچین چیزی بخواد ازم

شوهر من اصلا اینطوری نبود، خیلی دست و دلباز و خرج کن

از وقتی عروسی کردیم مادرش هفته ای دو سه بار می ره مغازه پیشش تو گوشش میخونه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهر من اصلا اینطوری نبود، خیلی دست و دلباز و خرج کن از وقتی عروسی کردیم مادرش هفته ای دو سه بار می ...

وای چقدر بد ، همیشه میترسم از اینکه مادر شوهرم بخواد از این حرفا پیش شوهرم بزنه ، البته تا الان که شکر خدا همچین حرکتی ازش ندیدم ، اگر هم بحثی بین ما پیش اومده مادر شوهرم طرف منو گرفته ، ولی نمی‌دونم بعد از ازدواج‌هام همینجوری بمونه یا نه

ما رسم نداریم ولی یه عروسی رفتیم شب عروسی بعد اینکه دنبال عروس رفتن تا خونش پدر داماد عذر همه رو خوا ...

اره اگه فرهنگ سازی بشه خیلی خوبه 

مخصوصا با این همه گرونی ها که ازدواج‌جوونا انقد سخت شده ایکاش یه سری رسم‌و رسوم کاملا برداشته بشن

2731
البته همسرم دو تا پادری هم گرفته ، ولی باز یه اتاق خالی میمونه ‌‌دو تا قالیچه کوچیک هم میخوایم ، منم ...

وا پس چرا اینقد من و خواهرم به فکر شوهرامون بودیم دلت میاد اول زندگی خب اگه بابات داره خودتون بگیرید ما همه چیزو خودمون خریدیم همه اتاقارم خودمون فرش کردیم 

چقد رسماتون سخته😔ما رسم داریم همه وسایلو باید داماد بگیره عروسم درحد توان خانوادش فقط وسایل آشپزخو ...

شما تز کدوم شهری والا ما حدود صدتومن جهاز بردیم با درایت مادرم از وقتی کوجیک بودیم حواصش به جهاز ما بود کم کم خرید با صرفه جویی زندگی کرویم و ابرو دار

هیچوقت حرفاتون درک نکردم خدا کمک پدرتون کنه 

ما ک اصلا رسم جهاز نداریم 

اگه چیزی ریز پیزه ای هم برا اشپزخونه بخریم ب عنوان لطف کردنه

عقد حنابندون عروسی وسایل همه هم با داماده  طلا هم هر چ بتونن میخرن 

هیچ شرط شروطی ما بینمون نیست البته دخترای اطراف ما سحت گیر نیستن زندگی اسونه طرف ما 

2738
شما تز کدوم شهری والا ما حدود صدتومن جهاز بردیم با درایت مادرم از وقتی کوجیک بودیم حواصش به جهاز ما ...

لرستانی ام  اما  خوزستان زندگی میکنیم

اگه میبینی کاربریم تازس بدون  تاپیک گرونی زدم ترکیده😑