2726
عنوان

داداشمم اسایی ک داده بودم ب نامزدمو خونده

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 39 پست
من ک بغض کردم چقد داداشت خورد شده شما نباید ب شوهرت اینارو میگفتی.چون مطمئن باش مرد ب هر خوبیم ک باش ...

بخدا خودمم دلم میسوزه اصن ناراحتم ک خونده ولی مگه مقصرش ماییم مگه ی ادمو چندبار کمپ میخابونن مگه ب ی ادم چقد میتونن رسیدگی کنن ک ما با نداریمون سنگ تموم براش گذاشتیم ولی خب دیگه چقدر بخدا مامانم کم مونده دیگه سکته کنه😔

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

خیلی برا برادرت ناراحت شدم مطمعنا پیاماتو ک دیده واقعا ناراحت شده ولی خودشو پوست کلفت میگیره جلو شما 

البته شما هم حق داری نگران زندگیت باشی 

انشالله خدا ب راه راست هدایتش کنه 

براش صلوات میفرستم عزیزم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از داداشت به نامزدت نگو که بعدا بزنه سرت نامزد شماهم اگه خودش علاقه داشته باشه به این سمت کشیده میشه ...

حرف شما درسته  ولی خب دلم میترسه بابام معتاد بود زندگیه مارو ب گند کشید مامانم طلاق گرفت داداشم معتاد شد ک زنش طلاق گرفت الان بچه ۳سالشم ما نگه میداریم دیگه دلم نمیخاد زندگیه منم اینطوری بشه 😔 قلبم درد میکنه ای خدااااا😭😔

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
خیلی برا برادرت ناراحت شدم مطمعنا پیاماتو ک دیده واقعا ناراحت شده ولی خودشو پوست کلفت میگیره جلو شما ...

مرسی مهربونم انشالله❤️

2728
بخدا خودمم دلم میسوزه اصن ناراحتم ک خونده ولی مگه مقصرش ماییم مگه ی ادمو چندبار کمپ میخابونن مگه ب ی ...

عزیزم من بهت حق میدم خیلی سخته ادم دلش واسه جوونیش میسوزه من ک تحمل ندارم ببینم ی جوون زندگیشو نابود میکنه.ولی کلا ب شوهرتم بد خانوادت نگو هرچی باشه داداشت هس.من ی چیزی در مورد یکی از خانوادم ب شوهرم گفتم ی بار زد تو چشمم بدجور دلم شکست وقتی همون حرف از دهن شوهرت بشنوی خیلی دلت میشکنه

حرف شما درسته  ولی خب دلم میترسه بابام معتاد بود زندگیه مارو ب گند کشید مامانم طلاق گرفت داداشم ...

درکت میکنم عزیزم ان شاءا... داداشتم ترک میکنه وزندگیتون خوب پیش میره 

😢میشه برای حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستین😭😢🙏🙏
درکت میکنم عزیزم ان شاءا... داداشتم ترک میکنه وزندگیتون خوب پیش میره 

انشالله 😔❤️

یعنی پیاماتو دوباره فرستاده برا خودت ک بهت بفهمونه من پیاماتونو خوندم ک در موردم حرف زدین؟ 

شهر عزیزم دلم به شدت برات تنگ شده. به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهم دعوا کنیم،  تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌. 
یعنی پیاماتو دوباره فرستاده برا خودت ک بهت بفهمونه من پیاماتونو خوندم ک در موردم حرف زدین؟ 

اره