2726

دوستان کسی اگه تنگی واژن با لیزر انحام داده اسم پزشکشو بگه . خواهش تبلیغات نکنید خیلی این کار زشتیه ما وقت میزاریم که بتونیم مشکلمونو حل کنیم بعضیام به فکر پر کردن جیبشونن🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یکسال پیش انجام دادم هم برای تنگ کردن هم روشن کردن واژن خیلی هم خوب شده و خیلی راضی ام. بین سه تا پنج جلسه طول میکشه هر جلسه هم نهایتا یک ساعته‌. درد هم نداره فقط ی سری مراقبت بعدشه که باید درست انجام بدی مثل جنس لباس زیرت, خشک کردن واژنت بعد از هر شست و شو. همون کارایی که خودمون همیشه انجام میدادیم ولی یکم بیشتر میشه عزیزم 

باز اگه سوالی چیزی داری من ادرس اینستاگرام دکتری خودم رفتم پیشش رو میدم تو دایرکت ازش سوال کن بهت جواب میده گلم. دکتر فوق العاده خوب و ماهریه 

دکتر لاله صادقی 

https://www.instagram.com/dr.laleh_sadeghi/
09120549149

من زایمان طبیعی داشتم.به مرور بافت داخلی شل شده لیزر یه تا پنج جلسه به فاصله ی ماه یکبار میری.بعداز ...

شا لیزر انجام دادین راضی بودین؟  تنگ شد؟  من زایمان طبیعی هم داشتم. شوهرم هم زیاد ازم رابطه میخواد.  جواب میده لیزر کنم؟ 

2728

من لیزر واژینال برای تنگ کردن واژن با دکتر نانکلی انجام دادم، ایشون بسیار دکتر کار بلد، با تجربه و خوش اخلاقی هستن، حتما بهشون مراجعه کنید، من که واقعا راضیم از نتایجم. ادرسشون اینه : کرمانشاه پارکینگ شهرداری ساختمان اجلالیه طبقه همکف

من برای تنگی واژن پیش خانم دکتر حاتمی رفتم و انجام دادم و خیلی راضی ام

کارشون عالی بود من اصلا اذیت نشدم و تا همین الانشم هیچ تغییری نکرده 

بخوای میتونم ادرس سایتشون رو بهت بدم که بری سر بزنی

https://drmaryamhatami.com/
09123050624

سلام اره گلم منم بیکینیم تیره بود برای زیربغلمم انجام دادم تو شیراز توی کلینیک لیانا ایدیشو میزارم خودت ببین کارش عالیه توی یه جلسه کلی روشن شد بیکینیم. دکترمم خانم عباسی بود کارش عالیههه اینم شمارش ۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶

@liana_._clinic

سلام گلم من برای وایتینگ واژنم فقط یه تک جلسه لیزر ژولیت انجام دادم بدون هیچ درد و مشکلات پوستی مثل سوزش و قرمزی، پیش خانم دکتر عباسی کارش عالیه شمارشو برات میزارم بهتر از اون پیدا نمیکنی .

۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶