2733
2734
عنوان

دوستان میاین راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 90 بازدید | 22 پست
من اگه بودم و خواهرم رو دوست داشتم میرم و میمون ولی با این شرایط دیر به دیر رفتن و تذکر دادن بهترین ...

ولی تذکر اینجور آدمهارو با اون‌منش و شخصیت جری تر میکنه .تازه انگار ب نقطه صعفت پی میبرن بیشتر میکنن کارهاشون رو و آزارشون رو.

بچه ها دیر رفتن امکان نداره خونشون کوچه بغله انتظار دارن هفته ای دوسه روز همو ببینیم

اگه خودت بخای میشه.تصمیمت رو ب مادرت بگو .بهش بگو ب احترام شما میخام‌آشتی کنم اما رفت و آمدمون خیلی کم باشه.اصلا بگو فقط خونه شما همدیگه رو ببینیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ب نظرم اگه دلتم تنگه آشتی کن ولی یکم سر سنگین و رسمی باش باهاشون .ک رفت و آمد دوباره اوج نگیره.مدیری ...

به نظرت من اینبار پیش قدم بشم؟چی بگم؟حقیقتش دلم زیاد تنگ خودش نیست .دخترش همسن منه که باهم بزرگ شدیم اونم ازدواج کرده از لحاظ نظافتی بهتر از بقیشونه ولی به طرفداری ازخاتوادش با هم بحث کردیم حالا اگه بخوام با اون رفت و امد کنم بقیشون ناراحت میشم مجبورم بخاطراون بقیشونم تحمل کنم

روزهای بهتری تو راهه قول میدم
2731
به نظرت من اینبار پیش قدم بشم؟چی بگم؟حقیقتش دلم زیاد تنگ خودش نیست .دخترش همسن منه که باهم بزرگ شدیم ...

نزار ناراحتی بمونه بینتون.عید ک‌نزدیکه بهترین‌بهانس.برو خونشون با شیرینی....آشتی کن ولی میگم از طریق مادرت بهشون بگو ک رفت وآندمون کم باشه....یکم سنگین برخورد کنی دزست میشه

اگه خودت بخای میشه.تصمیمت رو ب مادرت بگو .بهش بگو ب احترام شما میخام‌آشتی کنم اما رفت و آمدمون خیلی ...

انقدر که گل و بلبلن بابام راهشون نمیده یعنی هیچکس تو فامیل رفت و امد نمیکنه یجورین اصلا نمیتونم توضیح بدم مثالشون هیچ جا نیست.همینطور که گفتم فقط یکی از دختراش بخاطر اینکه با ما بزرگ شده فرق داره تحصیل کرده و بهترهو متاهله من فقط دلتنگ اونم.بقیشون که هیچ

نزار ناراحتی بمونه بینتون.عید ک‌نزدیکه بهترین‌بهانس.برو خونشون با شیرینی....آشتی کن ولی میگم از طریق ...

مشکل اینه که مادر من یه مقدار اون دخترشو بیشتر دوست داره و درایت و سیاست نداره.من چندین بار بهش گفته بودم که با  اینکارشون مشکل دارم و نمیدونم چجوری بگم کمتر بیان تازه فهمیدم که هفته ای دوسه بار مادرم زنگ میزده دعوتشون میکرده به خونه ی من چون بابام با رفت و امدشون مشکل داره میخواسته خونه ی من اونارو ببینه و اینکار مادرم خیلی ناراحتمون کردم اینکه یکی برای خونت مهمون دعوت کنه هفته ای چندبار

2738