2737
2734
عنوان

ازمایش بتا

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 79 پست
شما علایم بارداریتون چیا بود؟؟

باور کن هیچ علائم خاص بارداری نداشتم ، فقط زیر شکمم درد میکرد انگاری میخواست پریود بشم مثل همیشه جوشم زده بودم حتی ، علائم پریود داشتم ولی خود پریود نمیومد همین 

🌼خدایا🌸 نی نی مو به خودت سپردم❤لطفا برای سلامتی نی نی یه صلوات بفرستین 🌼😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم الان دقیقا همین جوری هستم وراز استرسم برای همین گفتم اگه نشدم بعد عید برم باشگاه میدونی اخه تا ا ...

نه بابا این حرفا چیه هرکی تصمیم خودشو واسه زندگی شخصی خودش داره الان خیلیا هفت هشت سال بعد عروسی بچه میارن هیچ مشکلیم ندارن برا همه عادیه این جیزا

بله گرفتم خداروشکر مشکلی نداشتم ولی نتیجه هم نداد یه کم کیست تخمدان دارم یه کمم شوهرم مشکل داره این ...

مثل جاری منی ، نگران نباش اونم خودش کیستشو عمل کرد شوهرشم آمپول و دارو مصرف کرد الان یه پسر شر و شیطون داره 

یه کم فرصت بده بذار داروها اثر کنن اسپرم هاش قوی شن 

2728
دکتر غددم دکتر راحله جلالی بالای پارک ساعیه.دکتر زنانم دکتر ولی محمدی توی صادقیه.دکتر جلالی وقتی گلا ...

من میخوام برم خوبه ؟؟

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا