2737
2734
عنوان

باشوهرم دعوام شد..

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 48 پست
بنظرم اگه گریم بلدی یه زخم دهن گشاد و عفونی درست کن بذار از عذاب وجدان سر بذاره به بیابون خخخخ

نه دیگه تا اون حد پیشرفته نیستم😂😂😂 ولی فکرخوبیه واسعد بعدااا😂

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170

آخی الان خیلی خوشحالی؟! 

میدونی چقدر اشتباه کردی و کتک رو براش عادی تر جلوه دادی و اون یکم قبحی که مونده بودهم ریختی؟🙄

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا محض خنده یه چیزی میگن شما باور نکن نزار این حرفا روی شما تاثیر بزاره

نه بابا،واسه شوخیه،حالا یکمم عذاب وجدان،الان ک برگشت گفت توام نیشگونم بگیر،دو تا نیشگون محکمش گرفتم 😂😂

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
آخی الان خیلی خوشحالی؟!  میدونی چقدر اشتباه کردی و کتک رو براش عادی تر جلوه دادی و اون یکم قبح ...

بزنه میزنم،بخاطر نیشگونشم الان گفت من دیشب گرفتم اشتباه کردم سیاه شده،توام بیا بگیر،ولی نه عزیزم ما هردومون اهل دعوا نیستم ،تو این چهارسالم تک وتوک وده در حد یه نیشگون ک تلافی شده،بیشتر شوخیه

2728