2737
2739
عنوان

اگه نامزدتون بخواد توتعمیرخونه ی.....

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 43 پست
تو هم خوب ازش میگیری من بعد ۴ سال هنوز اینجوری به همسرم نگفتم انقد بریز به حسابم اینم یه خوبیه شوه ...

والا گفتم ۲۰۰بزن ولی ۸۰زد😞😞😞😞😞نه والا من اصلا نمچزونمش میدونی چن ماهه خریدنکردم؟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
والا گفتم ۲۰۰بزن ولی ۸۰زد😞😞😞😞😞نه والا من اصلا نمچزونمش میدونی چن ماهه خریدنکردم؟

۱۰۰ هم که تازه گرفته بودی ۷۰ برات ریخت

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۰۰ هم که تازه گرفته بودی ۷۰ برات ریخت

اون واسه ولن بود😐😐واسه خودش کادوخریدم اون هفتادم دادم به لباس زیر

اون واسه ولن بود😐😐واسه خودش کادوخریدم اون هفتادم دادم به لباس زیر

مبارک باشه

با حرفای بقیه داغ و سرد نشو 

اینو با فوت ۷۰ بنویس بزن بالاسرت:

از زنهای ایرانی بشنو و باااور نکن

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2731
مبارک باشه با حرفای بقیه داغ و سرد نشو  اینو با فوت ۷۰ بنویس بزن بالاسرت: از زنهای ایرانی بش ...

چشم☺☺مرسی عزیزم😘

اخه چیبگم😟😟😟😟

بنظر من هیچی نگو چون اخلاق شوهرت اینجوره ک کلا میده ب خانوادش اگه هی غر بزنی و بگی نده و نده باعث میشه ازت مخفی کنه و بهت نگه و بده

🖤  اللهم صل علی محمد و آل محمد🖤.
بنظر من هیچی نگو چون اخلاق شوهرت اینجوره ک کلا میده ب خانوادش اگه هی غر بزنی و بگی نده و نده باعث می ...

اره منم همین فکرومیکنم😟😟😟😟😟

اخه باهاش دعواکنم دیگه بهم نمیگه پنهونی انجام میده....امروز هی بهم میگفت میام بریم خرید پول زد به حس ...

نمیتونه پنهانی..بالاخره میفهمی

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2738
خب میگه پدرمادرمن دوس دارم خرج کنم😕

بگو چیزی ک واجبه برات منم .. تو در قبال من مسئولی ..اگه داری واسه زنت سرویس بخر روز به روزم داره گرون میشه😡

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
بگو چیزی ک واجبه برات منم .. تو در قبال من مسئولی ..اگه داری واسه زنت سرویس بخر روز به روزم داره گرو ...

مونیکاااااا😢😢سرویس موخوام😢😢😢😢