2733
2734

دوستان میشه برا منم دعا کنیید معلوم بشه مریضیم چیه؟؟؟ بخدا کلی خرج کردیم وچندتاعمل کردم همشون بی نتیجه😭😭😭😭😭نمیدونن مشکلم چیه

الان دوماهه برا چکاپ نتونستم برم دستمون خالیه هربارمیرم نزدیک یک ودویست سیصد خرج چکاپم وداروهام میشه،

معلوم نیست سرطانه

معلوم نیست توده اس

معلوم نبست کیسته

معلوم نبست چه زهرماری هستش😭😭😭😭

خیلی خسته ام دیگه،حاضرم دیگه سرطان باشه ولی مشخص بشه که چه مرگمه

خسته ام خسته 

برامنم دعاکنیید

دوتادختر کوچیک دارم سهساله ونیمه وهفت ماهه دلم براشون میسوزه برا امسال نمیتونم براشون لباس عیدی بخرم،

خدا خودش به همه کمک کنه🙏🙏🙏🙏🙏🙏

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان میشه برا منم دعا کنیید معلوم بشه مریضیم چیه؟؟؟ بخدا کلی خرج کردیم وچندتاعمل کردم همشون بی نتی ...

الهی 😢

خدا ایشالا به دلت نگاه کنه 😢

صلوات فرستادم برات 😢

به یاری خدا و دعایه ما ایشالا یه قلب برات پیدامیشه یه خبر بدی قبل از پیوندقلب یه تاپیک برات میزنیم د ...

ممنون عزیزم 

تاپیک هر روز: روی اینجا کلیک کنید و خداوند سر آفرید که روی گردن باشد نه در باسـن دیگران ... نمیدونستید بدونید گلم   
2728

داداشم همه پستا رو خواهرم خوند برام واقعا ممنون از همه گریم گرف بخاطر بزرگی دل اونایی ک حتی نمیشناسنمو اینقد خوبن

انشالا ب محض مرخص شدن تاپیک میزنم 

دلم برا سایتو تاپیکاش تنگیده

طپش 75 سابقم ترکیدم !خوشبخــ❤ــتـی یعنی مالکیت یک نگاه!و من چقدر خوشبختم که نگاه گرم                   همســـ💏ـــرمو دارم...
داداشم همه پستا رو خواهرم خوند برام واقعا ممنون از همه گریم گرف بخاطر بزرگی دل اونایی ک حتی نمیشناسن ...

الهی 

عزیزم وظیفه بود

اره مردم ما خیلی خوبن 

خیلی خوشحال شدم ازاینکه دوباره حضورتو میبینم 

خداراشکر