2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این چه حرفیه ؟؟؟من دکتر گفت بهش ترنجبین بده،دادم سه روزه زردیش رفت

شما بده. ولی اجازه نداری  نظر م رو  نقض کنی. دکترت زمانی گفته که کنترل داشته میکرده و توصیه اش بر مبنای حال بچه بوده. 

نوپا منظورش بود😂

مگه راه میره تو این سن😨😲

فکر کنم دو ماهم منظورشه😶

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2728
چرا تا دوماهگی زردی رو درمان نکردید دکترا چرا بستریش نکردن  

پسرمن تا پایان ۳ماه داشت زردی البته صورتش یکم‌زرد میزد   دکتر بردم و چندبار ازمایش گرفت 

گفت زردی شیرمادره تا پایان ۳ماه طول میکشه 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
شما بده. ولی اجازه نداری  نظر م رو  نقض کنی.

ماها همه با ترنجبین زردیمون‌خوب شده  😐😶

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
شما هم بده .با مسیولیت خودت. 

من‌ک میدم عزیزم 

ولی میگم قدیم هممون با همین ترنجبین‌و شیرخشت زردیمون خوب شده قطره ها قرصا جدید اومدن 

دختر منم که بدنیا اومد چند روز بعدش صورت وشکمش زرد بود رفتیم بهداشت بابت آزمایش تیرویید پنج روزه بود دکتر بهش یه قطره داد گفت اینو بده بهش بعد هم براش آزمایش زردی نوشت گفت دو روز قطره رو بده بعد ببرش آزمایش من وقتی قطره رو دادم دخترم مدام مدفوع میکرد از اینورم زردیش کم شد بردم آزمایش گفت خیلی کم زردی داره که عادیه اون قطره کلا زردیش  رو برطرف کرد

مامان نازنین و جوونم فوت شده برای شادی روحش صلوات میفرستیدلم براش تنگ شده