2733
2734
هشت ماه دوماهه فهمیدم شوهرم مشکل داره.انقد بهش تقویتی دارم نشد دوباره از داد بدتر شده بود  پ ...

من الان ۱سال و نیمه تجربیاتم خیلی بیشتر از توعه تو باید اول از پیاز درمانی شروع کنی بعد چندتا معجون درست کنی 

مغز هارو اماده کنی بعدش خنکی ها برای جبران گرمی های که میخوره 

تقویت غذایی و پرهیز غذایی 

حمامش باید اصلا اب گرم‌نباشه باید تو حمام دسشویی همیشه اب خنگ رو بیضه هاش بریزه و چیزای دیگه داروهلی قوی تر پنتوکسی چندنفری از دوستام خوردن‌جواب نداده اما پروفرتیل و ولمن رو دیدم که جواب خوبی داده ولمن به تنهایی کسایی که واریکوسل دارن اثری نداره اما اونایی که مشکلی ندارن در بعصی ادما ینی شوهدای دوستای من یکیشون تعداد رفت بالا و یکیشون تحرک تعداد اون ۱۰ میلبون بود شد ۲۰میلیون 

و اون تحرکش ۱۰ بود شد ۴۵

زالو درمانی هم کرد

نه برا شوهر من تشخیص بادکش و چرب کردن زیر شکم الت بیضه لگن  شد و پشت گوش

منم رفتم میکزو شم شوهرم میخواست عمل کنه یهو از تو بیمارستان نطرش عوض شد گفت عمل نمیکنم اخه شوهر منم عجیب بد موردش نه واریکوسل نه مشکل ژنتیکی و نه هورمونی اما ناباروری از کجا بود  این دکتر تعجب کرده بود ۵ماه شوهرم هیچی نخورد ۳روز پیش گفت مریم دوباره درمان شروع کنیم گفتم باشه برا همین بعد دیدن ارمایشش همچیو مشخص میکنم و پیش میریم اگه صفر بود که هیچ میریم‌عمل اگه حتی ۱ دونه داشت تقویتش میکنم همونو میکنم ۱۰۰ میلیون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728