2737
2734
سلام  منم هفته پیش دوشنبه بی بی زدم مثبت شد رفتم ازمایش گفتن مثبته بعد نه ماه انتظار ان شاءالله ...

مبارک باشه عزیز دلم نه ماه انتظار خیلی شیرین تر از انتظاری که منتظر باشی تا بیاد تو دلت ان شالله صحیح و سالم به دنیا میاد میشه علایمتون چیه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارک باشه عزیز دلم نه ماه انتظار خیلی شیرین تر از انتظاری که منتظر باشی تا بیاد تو دلت ان شالله صحی ...

ممنونم عزیز

من سینه هام خیلی درد میگرفت ولی خوب جدی نکرفتم چون پریم عقب جلو میشد دل درد و دلپچیه و گاهی هم اسهال بودم دو سه روزم رد کردم بی بی زدم منفی بود 

دوباره یک هفته گذشت از پریم بی بی زدم مثبت شدوبعدشم ازمایش

دیروزم رفتم بهداشت گفته 5هفته3روزمه ولی حالت تهوع و استفراغ ندارم یا به بویی حساس باشم

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
2731
منم همین علایم رو دارم پنج روز گذشته زدم منفی بود 

بذار ده روز بگذره بعد بی بی بزن مطمئن شو استرسم نداشته ان شاءالله که باردار باشی

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ