2726
عنوان

باردارم توروخدا بیاین کمرم خیلی درد میکنه چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1754 بازدید | 27 پست
اخه یهویی؟از اول بارداریم تا الان این اولین دردیه که اومده سراغم با استراحت هم خوب نمیشه

والا من که یهو اینطوری شدم یهو هم خوب،شدم.ولی اگرنگرانی حتما برو دکتر

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم گمون نکنم چون خوده معدم درد نمیکنه

منم خیلی وقتا معدم درد نمیکنه ولی کمرم زیر سینم ب شدت درد میگیره قرص معده میخورم خوب میشم

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
2728
نه واسه پریودم یه درد خفیف همینجای کمرم میگرفت و زیر دلمم درد میگرفت ولی خیلی کمتر بود الان تمام تنم ...

یه رانیتدین بخور اگه خوب نشدی بعد برو دکتر

البته بازم فک نمیکنم دکتر بخواد دلدرد کمردرد پریودی بود یه چیزی

من خودم جدیدا درد پریودی دارم دکترم گف احتمال زایمان زودرسه من دیگه آخراشم شما رو فک نمیکنم چیز خاصی باشه

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤

جای سفت مثلا رو فرش دراز نکشیدی؟ زیر دنده ها که برا منم درد میکنه ولی اگه یهویی شده و ورمم کردی برو زایشگاه، وگرنه طبیعیه کمردردم که یه روز هست یه روز نه، سمت چپ دراز بکش لای پاهاتم یه بالش کوچولو بذار

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید
با این استرسی که تو داری از نظر جسمی هم سالم باشی این استرس باعث زایمان زودرست میشه ریلکس باش خواهر ...

اخه دردش زیاده برای منم که تا این هفته اصلا هیچ دردی نداشتم یکم ترسناکه همش یاد بارداری قبلیم میفتم وقتی خونریزیم شروع شد که سقط بشه همینجوری درد میکرد😭