2733
2739

سلام به همگی، دوست عزیز منم شرایط شما رو داشتم، قلب جنین تو هفته ۷ تشکیل شده بود ولی تو هفته ۹ ایستاد، البته من از چند روز قبلش لکه بینی داشتم، بعد چند روز خودش سقط شد، بعد شش ماه دوباره باردارشدم، الان یه پسر ۹ ماهه دارم، نگران نباشید

دکتر حسین روازاده در غرفه روزنامه قدس: سقط جنین‌هایی که قلب آنها دیرتر از مغز تشکیل می‌شود اشتباه است - قدس آنلاین | پایگاه خبری - تحلیلی

http://qudsonline.ir/news/571750/دکتر-حسین-روازاده-در-غرفه-روزنامه-قدس-سقط-جنین-هایی-که-قلب-آنها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام کسی هست منو راهنمایی کنه..منم تو هفته۶ بارداری هستم دکتر سونو گفت جنین ضربان نداره باید بری سقط ...

وااای ببخشید ولی دکترتون خیلی بیشعور بوده چون قلب جنین تا هفته هشتم یا حتی نهم بارداری امکان تشکیل شدن داره هفته شش واسه قلب هنوز خیلی زوده

❤ بچه دارشدن مثل یک جادوست.مثل افسانه ای شیرین و عجیب وغریب که سخت میشد باورش کرد. آخرچطور میشود یک دفعه مادرشد. ❤ همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت میدهند ومیگویند این بچه شماست،همه چیز تغییر میکند. دستت را میگذاری روی شکمت وحس میکنی ازهمین حالا بایدقوی تر باشی. باید محافظت کنی ازاین نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی،همراهش باشی. ❤ شروع به تکان خوردن که میکند فکرمیکنی دیگر خودت نیستی ، دیگر پاهایت روی زمین نیست، لذتی وجودت را میگیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. ❤ با گدذشت هر روز و هرماه چقدر عاشق تر میشوی.چقدر قلبت میتپد برایش. برای اویی که هیچ نمیدانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. ❤ از همین روزهاست که نگرانش میشوی که چرا تکان نمیخورد، چرا نمیچرخد، چرا با لگدهایش نمیگوید من اینجام. ❤ بارداری مثل یک جورجادوست جادویی که همه چیز راتغییر میدهد جادویی که تورا تغییرمیدهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض میکند. ❤ بعد از این کسی هست که تورا مادر صدا خواهد کرد.....❤❤❤❤    ❤❤❤خدایاشکرت❤❤❤
2731
مرسی سمی جان که جواب دادی بنظرت چکار کنم تمام علایم حاملگیم از حالت تهوع ودرد  سینه گرفته تا وی ...

به نظر من صبر کن

❤ بچه دارشدن مثل یک جادوست.مثل افسانه ای شیرین و عجیب وغریب که سخت میشد باورش کرد. آخرچطور میشود یک دفعه مادرشد. ❤ همین که اولین بار نقطه ای تپنده را نشانت میدهند ومیگویند این بچه شماست،همه چیز تغییر میکند. دستت را میگذاری روی شکمت وحس میکنی ازهمین حالا بایدقوی تر باشی. باید محافظت کنی ازاین نقطه تپنده کوچک. باید حامی اش باشی،همراهش باشی. ❤ شروع به تکان خوردن که میکند فکرمیکنی دیگر خودت نیستی ، دیگر پاهایت روی زمین نیست، لذتی وجودت را میگیرد که با کمتر چیزی قابل قیاس است. ❤ با گدذشت هر روز و هرماه چقدر عاشق تر میشوی.چقدر قلبت میتپد برایش. برای اویی که هیچ نمیدانی چه شکلی خواهد بود. چشم هایش، دهانش، انگشت هایش. ❤ از همین روزهاست که نگرانش میشوی که چرا تکان نمیخورد، چرا نمیچرخد، چرا با لگدهایش نمیگوید من اینجام. ❤ بارداری مثل یک جورجادوست جادویی که همه چیز راتغییر میدهد جادویی که تورا تغییرمیدهد و دیگر اسمت را برای همیشه عوض میکند. ❤ بعد از این کسی هست که تورا مادر صدا خواهد کرد.....❤❤❤❤    ❤❤❤خدایاشکرت❤❤❤
مرسی سمی جان که جواب دادی بنظرت چکار کنم تمام علایم حاملگیم از حالت تهوع ودرد  سینه گرفته تا وی ...

سلام گلم بالاخره بارداریتون چی شد؟ 

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
2738

سلام بچه های نی نی سایت من همه علائم حاملگی رو دارم تو هفته هفتم بارداریم دوبار سونو دادم قلب تشکیل نشده دوباره یه هفته دیگه برام سونو نوشت اگه تشکیل نشد باید برم سقط تورو خدا برام دعا کنید خیلی ناراحتم 

سلام بچه های نی نی سایت من همه علائم حاملگی رو دارم تو هفته هفتم بارداریم دوبار سونو دادم قلب تشکیل ...

سونو واژینال رفتین؟ یا شکمی؟ 

گفتن قلب تشکیل نشده؟ 

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
چند روز صبر کن اگه بچه قلب نداشته باشه خودش سقط میشه به نظر من نرو

بعد نداشتن قلب کی سقط میشه تقریبا؟ من توی هفت هفته قلبش میزد بعد ۱۱ روز دیگه دوباره سونو شدم قلبش نمیزد دکترم گفت لک دیدی برو بیمارستان بستری شو میترسم تشخیص اشتباه شده باشه

سلام خانما من هفته هشتم بارداری سونو کردم گفت قلب تشکیل نشده .دکتر قرص میزوپروستول داد.امروز دوتا زیر زبون و دوتا داخل واژن استفاده کردم درد شدید بهم گرفت رفتم بیمارستان گفتن دهانه رحم باز نشده واسه سقط بهم آمپول دیکلوفناک زدن و اومدم خونه خونریزی پیدا کردم و سه تا لخته کوچک دفع کردم .حالا دکتر گفته دو روز دیگه برم سونو و برم مطب. خیلی نگرانم که آیا کامل دفع شده و یه وقت منتهی به کورتاژ نشه دردم تموم  شده .میشه راهنمایی کنید؟