2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مبارکت باشه خرید هات به دلخوشی استفاده کنی و لذت ببری 

من چند روز که تاپیک هات رو دنبال میکنم قصد فضولی ندارم ولی کنجکاوم بدونم الان رابطت با شوهرت ، خانواده خودت و خانواده همسرت در چه حاله ؟ شوهرت خدای نکرده سرکوفته خانوادت رو نمیزنه  ؟ 

میشه کلا یه خورده از این چند روز تعریف کنی که چه کار هایی کردی و چی شد اگه دوس داری البته 

خدایاااااااااااا مرسی بابت همه چیییییییییی  
سلام مبارکت باشه خرید هات به دلخوشی استفاده کنی و لذت ببری  من چند روز که تاپیک هات رو دنبال م ...

سلام عزیزم ممنون 

ب لطف خدا رابطم با شوهرم‌هرروز بهتر میشه و بیشتر دوسش دارم 

رابطم‌با خانواده همسرم عالیه و خیلی منو دوس دارن و مدام‌بهم‌سرمیزن و نگرانم هستن 

متاسفانه خانواده خودم انگار هرگز منو نداشتن  هیچگونه ارتباطی باهام‌ندارن و حتی ی زنگم نزدن 

شوهرم خیلی فهمیده هست مثل بقیه مردها نیست ک بگم سرکوفت میزنه  ولی خوب اگر چیزی هم‌بگه واقعا حق داره 

خانوادم خیلی درحقش بدی کردن و جز توهین و تحقیر چیزی بهش نرسید 

منم بحث خانوادم ک میشه ن خوب میگم ن بد 

گاهی دفاع میکنم ازشون ولی اکثر مواقع سکوت میکنم 

2728
سلام عزیزوم من شیرازم♥♥♥ قیمتا چطوره هایپر؟ خریداتم عالیه،مبارکت باشه. مانتوت چن شد؟

مرسی گلم قیمتها متوسط بود  فقط مانتوها قیمتشون بالا بود  ولی بوت بخر برای سال دیگه چون اف خورده چیزهای زمستونی 

مانتوهم ۲۲۰ بود 

2738
سلام عزیزم ممنون  ب لطف خدا رابطم با شوهرم‌هرروز بهتر میشه و بیشتر دوسش دارم  رابطم‌با خ ...

خداروشکر عزیزم 

ان شاالله زندگیتون هر روز شیرین تر و بهتر از روز قبل بشه 

خدایاااااااااااا مرسی بابت همه چیییییییییی