2737
2734
عنوان

یکی از دیالوگ هایی که بین خودتون و همسرتون،هرروز تکرار میشه رو بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 106340 بازدید | 1117 پست
آخیی یه دوست پسر داشتم اونم همین تکیه کلامش بود. همش وسط حرفاش به من میگفت بابایی. چقدررررر عاشقش بو ...

با کمال احترام بهتره فراموش کنی یا حداقل یادش نکنی اگه شوهرت همچنان عشق دوست دختر قبلیشو با خودش میاورد تو زندگیتون ناراحت کننده نبود واست 

با کمال احترام بهتره فراموش کنی یا حداقل یادش نکنی اگه شوهرت همچنان عشق دوست دختر قبلیشو با خودش میا ...

نمیشه دوستم. همه ی رفتارهای متناقضش منو یاد اون میندازه. انگار دو روی سکه هستن. نه اینکه این بده اون خوب. ولی کاملااااا متضاد. دیوونه کننده ست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما عضو میشم نتونم پول دربیارمم مهم نیست همین که یه کیکایی بپزم که همه بگن چه با سلیقه خودش کلییییی ...

اره واقعا😉

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
راستی شما انگشتاتونو میشکنین؟ من که خیلی معتادم یه آرامش خاصی بهم میده.ولی شوهرم متنفره هم از صداش ه ...

به ندرت

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...
2728
تو دروغ حساب کن

شما میگی بچه نداری ولی تو تاپیکت نوشتی۱۰ساله ازدواج کردی یه بچه هم داری

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

[QUOTE=82918355]شما میگی بچه نداری ولی تو تاپیکت نوشتی۱۰ساله ازدواج کردی یه بچه هم داری[/QUO

قرار شد دروغ حساب کنید!!!!!!!!!!!

کی گفتم بچه ندارم! یه دونه دارم

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...
2738