2726
دكتردارم ولي بهم نداد..ولي دوس دارم بخورم يه مكمل

اینی که دوستمون گفت به منم داده دوورقش شد۲۵۰ تومن

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
دكتردارم ولي بهم نداد..ولي دوس دارم بخورم يه مكمل

خب پس اگر از لحاظ هزینه مشکل نداری فمیبیون ۱ رو بخر تا پایان ۱۲ هفته باید بخوری بعد اون فمیبیون ۲ میشه تا آخر بارداری البته مکمل های ارزون تر هم هست

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فمیبیون۲ گرون ترم میشه😂😂😂

والاباچندتاشیاف شد۳۱۰باویزیت آزمایش نزدیک۴۰۰والاخیلی گرونه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
خداااااي من چه خبره..من ميخوام مكمل پريناتال بخرم اون بايد ارزون ترباشه..

به دکتربگوحتماخودش یه خوبشونینویسه

والاباچندتاشیاف شد۳۱۰باویزیت آزمایش نزدیک۴۰۰والاخیلی گرونه

آره بابا خیلی گرونیه من الان ۶۰تایی فمیبیون ۲رو میخرم ۳۰۰ دقیقا منم با آزمایش و سونوی غربالگری ماه پیش ۸۰۰وخورده ای خرج کردم

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین